mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 08:38 
Cytuj  
nie przesadzam, nie zauwazylem jakies znaczacego skoku.
ale dzisiaj jeszcze sprawdze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 08:42 
Cytuj  
No jest podam ci przyklad: wczesniej miales okolo 2k5 expa za quest w zonie t3 okolo 21lvl, a teraz masz okolo 3-4k, aczkolwiek to nadal mniej anizeli za SC, w ktorym mozna wyciagnac az 12k. W ten sposob ludzie wola robic SC bo maja podwojna korzysc, duzo wiekszy exp i dodatkowo renowna :) Generalnie jak sie blizej przypatrzysz to Mythic postawil ewidentnie na exp z SC, bo w RvR masz mniej renowna jak i mniej expa za questy w PvE, a czasu na to drugie poswiecic musisz o wiele wiecej.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 08:57 
Cytuj  
no i tu mendol sie dobrze wyraziles- noobs friendly ,(ja preferuje medium raczej i tak chce grac), ja od roku nie mialem weny do gry w mmo jaka zlapalem w war , zrobilem shamana na 26 lvl ,stwierdzilem ze sie pomylilem to roll na BO i nabilem 40 w 2 tyg , troszke made in china ale to wynika ze od dawna tak fajnie mi sie nie gralo i wrzucilem na nolife style (wkoncu jakas zajawka) ale dla mnie sie liczy tylko end game , nie chce sie nudzic to chyba normalne , teraz wbijam do gry na 1h , relax , ale nawet w tej godzinie sie nudze...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:16 
Cytuj  
QFC ile godzin dziennie grałeś?:) tak pytam żeby obliczyć czas potrzebny do wbicia lvla gram 2-3 godziny 4-5 x w tygodniu.... i mam lvl 23...

A co do noobs friendly glidii - inaczej nie da się nazwać glidii w której oprócz ludzi kumających o co chodzi są BW którzy myślą że są tankami, AM którzy myślą że są uber dpsorami i innymi ludzikami, do których dopiero po kilku godzinach wspólnego grania (i opierdalania) dociera że:
1. Casters and healers first
2. Assist on target and focus fire
3. Protect ur healer - dead healer = no heals / dead party


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:26 
Cytuj  
Bez obrazy, ale QFC wygladasz mi na na jednego z tych graczy co sie nie ruszaja od NPCa co daje dodatkowy exp za SC, a zgony w RvR traktuja jako cholerna strate czasu "bo trzeba mountem dojechac".

Osobiscie gram sporo (ladnych pare godzin dziennie), bo WAR mnie mocno wciagnal, a mam lvl 25 dopiero. Na SC wchodze 2-3 razy dziennie, zeby sie nie zanudzic. Przez wiekszosc czasu robie PQ dla workow (jak sa ludzie), zwykle questy, keepy, jezdze na RvR zonie (z reguly jakas potyczka sie trafia), craftuje.

Pewnie jak dobije do 40 to tez bede gral mniej, ale to pewnie za jakies 2 miesiace nastapi.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:27 
Cytuj  
7 dni i 1 h played mam, od 7-15 w pracy , od 16-24 gralem w wekendy duzo wiecej, teraz juz mam serdecznie dosyc , 1-2h dziennie pod wieczor , za mocno dalem czadu i zygam juz, plus taki ze kasy nie wydalem na piwka w pubach i kebaby ale teraz trzeba to nadrobic ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:29 
Cytuj  
no to gratuluje qfc.
nie zadawaj teraz glupich pytan prosze w stylu 'co ja mam teraz robic'.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:32 
Cytuj  
QFC - jestes zywym przykladem jak nie powinno sie grac w MMO :P Na chama dociagnales max lvl i dziwisz sie ze ci sie gra znudzila ? Wspolczuje Ci bo jakbym sam tak zrobil to faktycznie pizgnalbym gre w kat ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:35 
Cytuj  
Zresztą profil x fire wyjąścia - this week 51h
To dla mnie prawie miesiąc grania:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:44 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Osobiscie gram sporo (ladnych pare godzin dziennie), bo WAR mnie mocno wciagnal, a mam lvl 25 dopiero. Na SC wchodze 2-3 razy dziennie, zeby sie nie zanudzic. Przez wiekszosc czasu robie PQ dla workow (jak sa ludzie), zwykle questy, keepy, jezdze na RvR zonie (z reguly jakas potyczka sie trafia), craftuje.

Pewnie jak dobije do 40 to tez bede gral mniej, ale to pewnie za jakies 2 miesiace nastapi.


O... to moj styl grania :)
Dorzuc do tego jeszcze campowanie jakis drog na terytorium destro (najlepiej w poblizu duzego spawnu neutralnych dla orderu a agresywnych dla destro mobow) i szukanie jakis ciekawych tome unlockow.

Nie jestem jakos specjalnie zachwycony WAR-em ale jedno trzeba autorom przynac - maja sporo poczucia humoru. Szczegolnie jesli ktos czytal serie Williama Kinga (przygody Feliksa i Gotreka) to klimat gierki sie w nia idealnie wpasuje. Jeden przyklad z wczoraj:
Dostaje questa: dojdz do obleganej fortecy i pomoz elfowi i krasnoludowi ktorzy sie tam bronia.
Przedzieram sie na miejsce kilka minut i wreszcie docieram do tych 2 gosci obleganych przez horde orkow.
Biore quest od elfa: pomoz nam w obronie, ble ble ble, zabij XX orkow przy bramie.
Ide, farmuje, lotuje i wracam. Napracowalem sie bo moby sporo levelowo wyzsze ale ok - polowa zadania zrobiona.
Odbieram nagrode od elfa i podchodze do krasnoluda.
Dialog questowy wyglada tak:
Ja: "Heroiczna obrona (...) ja z pomoca (...) ble ble ble"
Krasnolud: "No skoro juz tu jestes to naprawde mozesz cos dla mnie zrobic..."
Ja: "Co?"
Krasnolud: "Tutaj obok (doslownie 5m od krasnoluda) stoi beczka piwa - polej bo mi zaschlo w gardle" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 17:12 
Cytuj  
/golfclap za dzisiejszy patch, so far:

Crashe co chwila, nie tylko u mnie.

Brak keep lordow w keepach.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 17:21 
Cytuj  
Czy mi sie zdaje czy servery cos opustoszaly po free month ...

Ez.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 17:38 
Cytuj  
Ezrael napisał(a):
Czy mi sie zdaje czy servery cos opustoszaly po free month ...

Ez.


Na 100% czesc ludzi odeszla po free month, chodzby takie nasze olki czy barki. Wotlk juz niedlugo trzeba zbierac kase na gre i sily na farme.

Jesli Mythic poprawi pare rzeczy to beda przychodzic nowi gracze, jesli nie to ich problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 17:39 
Cytuj  
Karol pamietam ten quest :)

najlepszy humorystycznie quest jaki robilem to bicie orka ktory na 70% hp zaczal mi grozic ze uzyje bomby , na 50% zaczal narzekac ze mu sie zaciela , pod koniec bomba wybucha ork pada , juz mialem sie odwaracac i wrocic do quest npc a tu tekst orka "o dziala " :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 17:41 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
najlepszy humorystycznie quest jaki robilem to bicie orka ktory na 70% hp zaczal mi grozic ze uzyje bomby , na 50% zaczal narzekac ze mu sie zaciela , pod koniec bomba wybucha ork pada , juz mialem sie odwaracac i wrocic do quest npc a tu tekst orka "o dziala " :)


hehehe, i to sa wlasnie smaczki tej gry :) Takich questow jest sporo, bardzo fajnie sie je robi.


_________________



**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 18:45 
Cytuj  
A quest w ktorym gobliny przebieraja sie za krasnale i paraduja ze sztucznymi brodami? :D


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 18:49 
Cytuj  
A rozbijanie beczek z ktorych wyskakuja nagie krasnale ?
A transport katapulta na warownie Krasnali ?

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 18:50 
Cytuj  
Cytuj:
Nie jestem jakos specjalnie zachwycony WAR-em ale jedno trzeba autorom przynac - maja sporo poczucia humoru. Szczegolnie jesli ktos czytal serie Williama Kinga


tez przeczytalem wszystkie ksiazki z serii warhammera napisane przez kinga(ta ostatnia jest beznadziejna btw, napisal ja jakis inny koles) i byly super, oblezenie praag szczegolnie mi sie podobalo, ale niestety mnie gra tak nie oczarowala jak ksiazka i fantasy roleplay =/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 07:48 
Cytuj  
Po hotfixach WAR stał się niegrywalny. Jak mam slajd show to się cieszę - zazwyczaj mam freez ekranu na 5 sec sekunda animacji i znow freez.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 08:10 
Cytuj  
ja "tylko" mam co 10 sec freeza na 0,5 sec (w inscie) i crasha co 30 min , jestem cierpliwy ale ten "hotfix" nie pozwala grac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.