mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 14:54 
Cytuj  
Zrobili badania ryku wyszła średnia krajowa zarobków i ilu ludzi co będzie stać na zakup nowej konsoli .... Wyniki nie zadowalające plus nawet jeśli ktoś kopił by konsole przerobił by ja na piraty wiec firma nie zarabia by na nowych grach.

Bardzo to proste ... ale to tylko moje przemyślenia.

A wy jeszcze jakiś support od nich chcecie ekhmmm :wink:

Xboxa mam i jestem zadowolony bardzo, poza tym konsola jest na rynku od 5 lat za 2 lata daje głowę ze wyjdzie następca 360 z technologia HDS czy jakoś tak i PS3 skończy karierę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 15:03 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Zrobili badania ryku wyszła średnia krajowa zarobków i ilu ludzi co będzie stać na zakup nowej konsoli .... Wyniki nie zadowalające plus nawet jeśli ktoś kopił by konsole przerobił by ja na piraty wiec firma nie zarabia by na nowych grach.

Bardzo to proste ... ale to tylko moje przemyślenia.

A wy jeszcze jakiś support od nich chcecie ekhmmm :wink:

Xboxa mam i jestem zadowolony bardzo, poza tym konsola jest na rynku od 5 lat za 2 lata daje głowę ze wyjdzie następca 360 z technologia HDS czy jakoś tak i PS3 skończy karierę.



Żartujesz sobie nie ?Widać iż kiepsko znasz możliwości dziesiejszego sprzętu .Winni są jedynie leniwi Devsi bo sprzęt ma jeszcze sporą żywotność aby wycisnąć z niego "ostatnie soki" .Możliwości X0 to UE 3,5 a PS3 to jeszcze zobaczymy .Narazie EDGE 2 daje radę i zapewne jeszcze nas zaskoczy (plu CE 3 , który również dla konsol dostępny będzie)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 15:26 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Zrobili badania ryku wyszła średnia krajowa zarobków i ilu ludzi co będzie stać na zakup nowej konsoli .... Wyniki nie zadowalające plus nawet jeśli ktoś kopił by konsole przerobił by ja na piraty wiec firma nie zarabia by na nowych grach.

Bardzo to proste ... ale to tylko moje przemyślenia.


widac nie takie proste bo za cholere nie wiem co chciales zakomunikowac..


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 16:03 
Cytuj  
Czemu Xbox Live nie jest wspierany w Polsce. :wink:

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 19:35 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Czemu Xbox Live nie jest wspierany w Polsce. :wink:


jak czytam wasze wypociny, to zaczynam się domyślać.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 11:35 
Cytuj  
roball napisał(a):

Co wam ms zrobil, bo ciagle nie kumam.


ee no roball to już nie pamiętasz czy jesteś na to za młody? Może Microsoft się wyrobił, ale jeszcze kilka lat temu był ciągany po sądach na całym świecie za zagrywki monopolistyczne (podobnie jak TP SA swego czasu). Ja tam nic do niego nie mam aczkolwiek microsoft nie kojarzy mi się dobrze z jakością, a raczej z badziewiem, crashami, bugami, bluescreenami etc. Może Tobie kojarzy się inaczej. Ale fakt te zbugowane badziewie to standard światowy i ciężko bez tego żyć ;)

Zresztą jak tak dalej pójdzie to next-next-gen konsole i tak rozłoży jakiś Iconsole na łopatki, sponiewiera i jeszcze napluje w twarz Sony, M$ i Nintendo ;)

Co do zasobów finansowych, z moich obserwacji wynika, że skłonność ludzi do wydawania swoich ciężko zarobionych pieniędzy wcale nie jest bezpośrednio związana z ich zarobkami. Jest bardziej związana z cenami/przyzwyczajeniami_cenowymi. Jeżeli człowiek za bilet do kina płaci równowartością 3h swojej pracy to za konsolę jest gotów zapłacić równowartością 100h swojej pracy, a za grę 10h.
Jeżeli płaci za bilet 1h swojej pracy, to konsola, na którą musi pracować 80h wyda mu się kosmicznie droga... Oczywiście jest dolna granica i są ludzie których po prostu w ogóle na to nie stać (ale ich nie stać na jakąkolwiek płatną rozrywkę).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 11:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
roball napisał(a):

Co wam ms zrobil, bo ciagle nie kumam.


ee no roball to już nie pamiętasz czy jesteś na to za młody? Może Microsoft się wyrobił, ale jeszcze kilka lat temu był ciągany po sądach na całym świecie za zagrywki monopolistyczne (podobnie jak TP SA swego czasu). Ja tam nic do niego nie mam aczkolwiek microsoft nie kojarzy mi się dobrze z jakością, a raczej z badziewiem, crashami, bugami, bluescreenami etc. Może Tobie kojarzy się inaczej. Ale fakt te zbugowane badziewie to standard światowy i ciężko bez tego żyć ;)


tool.
;)


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 12:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
roball napisał(a):

Co wam ms zrobil, bo ciagle nie kumam.


microsoft nie kojarzy mi się dobrze z jakością, a raczej z badziewiem, crashami, bugami, bluescreenami etc. Może Tobie kojarzy się inaczej. Ale fakt te zbugowane badziewie to standard światowy i ciężko bez tego żyć ;)


pierdolisz. bsody i crashe sa zazwyczaj wina driverow pisanych przez firmy trzecie, syfu, ktory sam na wlasne zyczenie doinstalowales albo uszkodzonego sprzetu (najczesciej ram). gdyby nie 'microshit', nvm, szkoda mi klawiatury. :<

zaloze sie, ze nie lubisz jeszcze kleru, uwazasz ze politycy to zlodzieje i wierzysz ze w 2012 wpierdola nas kosmiczne jaszuczry z planety nibiru. idz sobie moze w manifestacji swojego nonkonformizmu skompiluj jakies jadro albo odpal fall out boy w itunes, hm?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 13:57 
Cytuj  
NERD twój nick zobowiązuje .Dziwne bo przy linuchu się takie rzeczy nie dzieją ...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 13:59 
Cytuj  
rotfl

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 13:59 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
NERD twój nick zobowiązuje .Dziwne bo przy linuchu się takie rzeczy nie dzieją ...
ta jasne, w dupie byles gowno widziales, ogarnij sie czlowieku i przestac gadac szablonami

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 14:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dziwne bo przy linuchu się takie rzeczy nie dzieją ...

W win XP takie rzeczy się tez nie dzieją.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 14:22 
Cytuj  
jeszcze napiszcie że IE jest najlepszą i najbezpieczniejszą przeglądarką internetową
(od czasu rozpoczęcia sporu X360 vs PS3) :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 14:40 
Cytuj  
takie rzeczy dzieja sie zawsze i wszedzie.
bledy tez. i mnie np. srednio interesuje, ze to wina sterownikow, czy sprzetu bo nie SA dostosowane do dzialania z systemem.
to system ma byc przystosowany do dzialania z kazdym urzadzeniem, ktore uzytkownik ma ochote podlaczyc.

windows jest awaryjny w swoich dziedzinach, linux w swoich.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 14:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
takie rzeczy dzieja sie zawsze i wszedzie.
bledy tez. i mnie np. srednio interesuje, ze to wina sterownikow, czy sprzetu bo nie SA dostosowane do dzialania z systemem.
to system ma byc przystosowany do dzialania z kazdym urzadzeniem, ktore uzytkownik ma ochote podlaczyc.
.


I ma jeszcze zrobic kawe, wyprowadzic psa i zaspokoic zone jak ty nie mozesz? No bez jaj...... Rozwoj technologii jest w tym momencie taki ze to o czym piszesz to mrzonka.

Czy np. to ze pod Xpekiem mam klopoty z zainstalowaniem karty PhysX, gdy w momencie jego wydawania nikt o czyms takim nie marzyl jest wina Microsoftu? Czy producenta ktory nie umie napisac dobrych sterownikow?

Liczba potencjalnych rzeczy ktore mozesz podlaczyc do statystycznego PCta jest tak duza ze mimo standaryzacji protokolow i innych rzeczy, producenci kazdego OSa musieliby byc bogami aby zapewnic poprawna prace wszystkiemu co masz zamiar wepchnac do slotu czy wejscia USB.
Technikalia mamy takie a nie inne i dobrze przedmowcy pisali - to ze cos tam ci nie dziala (przykladowa karta PhysX) w 90% przypadkow nie jest wina Windowsa tylko niestarannosci producentow sprzetu/oprogramowania zewnetrznego ewentualnie niewiedzy uzytkownika, ktory w miare stabilny i dosc dobry sytem (XP) potrafi naszpikowac dziurami jak ser.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 14:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jeszcze napiszcie że IE jest najlepszą i najbezpieczniejszą przeglądarką internetową
(od czasu rozpoczęcia sporu X360 vs PS3) :lol:
jaki kurwa spor x360vps3, kazda ma plusy, kazda minusy, wkuzraja mnie tylko karly intelektualne ktore wspinaja sie na drabinki stworzone z gdzies zaslyszanych frazesow i chca nam glosic jakies prawdy objawione ktore sa chuja warte

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 15:01 
Cytuj  
w ogole to jest temat o x360.

tak btw. zmiany w dashboardzie mi sie zupelnie niepodobaja.
defaultowy dostep do gier/filmow itd jest teraz totalnie z dupy i beznadziejny.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 15:10 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mendol napisał(a):
takie rzeczy dzieja sie zawsze i wszedzie.
bledy tez. i mnie np. srednio interesuje, ze to wina sterownikow, czy sprzetu bo nie SA dostosowane do dzialania z systemem.
to system ma byc przystosowany do dzialania z kazdym urzadzeniem, ktore uzytkownik ma ochote podlaczyc.
.


I ma jeszcze zrobic kawe, wyprowadzic psa i zaspokoic zone jak ty nie mozesz? No bez jaj...... Rozwoj technologii jest w tym momencie taki ze to o czym piszesz to mrzonka.


Rozwój technologii idzie w tym momencie w kierunku plug & play. Zresztą idzie od dobrych kilku lat. O ile microsoft i windows z tym plug & play mają cały czas cholerne problemy, to np. głupiutka (z racji miejsca zajmowanego przez system operacyjny) PS3 łyka wszystko jak leci
- starą 4-letnią pamięć na USB - łyka
- kamerę - łyka
- aparat - łyka
- nowiótkiego sticka z 16GB RAM-u łyka
- 3 przenośne HDD - łyka
- stary mikrofon - łyka

Wiesz ile z tych rzeczy działało po podpięciu do komputera stacjonarnego z rozbuchanym pełnym różnych sterowników windowsem?
2 (słownie 2), do pozostałych musiałem dociągnąć, zainstalować sterowniki z internetu.

Czy to nie jest parodia?

możecie sobie bronić windowsa i microsoftu chociaż każdy z nas psy na nim wieszał, wiesza lub będzie wieszał. Możecie zwalać winę za błędy, crashe na sterowniki, niekompatybilność, chujowe napięcia w gniazdkach, globalną recesję czy inne cuda, tylko co to zmieni? Każdy z nas gdyby miał możliwość przesiadłby się na coś innego z tych windowsów i zapomniał o microsofcie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 15:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Każdy z nas gdyby miał możliwość przesiadłby się na coś innego z tych windowsów i zapomniał o microsofcie.


'problem' polega na tym, ze jeszcze sie nikomu na swiecie nie udalo zrobic nic co spowodowaloby masowe przejscie ludzi z windowsa na takie cudo.

demokracja tez nie jest najlepszym ustrojem, NATO nie jest idealne etc...


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 15:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Wiesz ile z tych rzeczy działało po podpięciu do komputera stacjonarnego z rozbuchanym pełnym różnych sterowników windowsem?
2 (słownie 2), do pozostałych musiałem dociągnąć, zainstalować sterowniki z internetu.

Czy to nie jest parodia?


Owszem to jest parodia ale zadna (ewentualnie bardzo mala) w tym wina Microsoftu. Jesli juz mialbym winic jakakolwiek pojedyncza firme za taki a nie inny wyglad i sposob dzialania dzisiejszych komputerow osobistych to bylby to IBM.

Porownaj sobie jeszcze ile rzeczy mozesz zrobic na PS3 za pomoca kamery czy apartu lub mikrofonu a ile na PCcie - wtedy zaczyna byc wiadomo dlaczego potrzebne sa sterowniki.
Bo jesli masz aparat do ktorego musisz zainstalowac stery do XPka aby poprostu przegrac pliki i nie jest on od razu wykrywany jako zewnetrzny dysk twardy - to masz chujowy aparat a nie windows jest chujowy. Bo jest mnostwo sprzetu Plug And Play ktore dzialaja pod XPekiem czy Vista bez zewnetrznych sterow i bez zbednego udzialu uzytkownika.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.