mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 21:27 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Ja pitole jaka drama :)
Zaprawdę powiadam Wam, Bioware ma potencjał i zrobią dobry produkt. Na WOWa tez ludzie jechali i to jak (zresztą nadal jadą) i co? I ma 11,5 mln subskrybentów. A lotro który sam chwale jest w rankingach wyżej niz WOW a ma ich coś koło 300.000. Tyle samo co EVE na który ostatnio nader czesto mówi sie - most expensive screensaver ever :D

Zresztą, to czy gra się podoba czy nie to kwestia gustu. Ja bym GW nie tknał już kijem a znam osoby które w jedynke pykali długo podobnie jak w STO czy COH - które jak dla mnie to crap. Ale nie krytykuje owych osób tylko za to że to robią/robili :)

Ja tez nie. Ja jade po grze. Ktora imo, nie wniesie absolutnie nic nowego, bedzie powielac stare schematy i do tego wyglada jak fail. Wogole nie czuć, że to jest star wars, walka na miecznie zjebana, ranged combat tak dynamiczny, ze FFXIV wyglada przy tym jak shooter..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 21:36 
Cytuj  
Iniside - ale mimo wszystko musisz przyznać ze udział Bioware w wydaniu tej gry daje nadzieje ze nawet jak będzie coś nie do końca nam pasowało to sie tym zajmą. Gdyby gre miało wydac SOE albo EA [jako developer giery] to nawet jakby miała mieć zakufiabiste wodotryski - olałbym temat od razu. Wymienione firmy potrafią bowiem spierdolic kazdy, nawet najlepszy produkt w myśl jakże wymownej zasady "uwielbiam pieprzyc moją sekretarke, prawie tak jak naszych klientów" :D


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Ostatnio edytowano 8 sie 2010, 22:53 przez Fenris, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 21:40 
Cytuj  
iniside napisał(a):
...Wogole nie czuć, że to jest star wars...


To już jest kompletna bzdura.

Szczerze to jedyny mmo o którym mogę powiedzieć, że mnie interesuje i czekam na niego. Klon WoWa ? Bardzo dobrze, mi się tam gameplay w WoWie podobał i nadal podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 21:41 
Cytuj  
Fakt BioWare to BIOWARE :) Swietna firma ... ale strasznie kluje mnie w oczy ta grafika :( Damn it ... mamy 2010 rok Wiekszosc aktualnie wydawanych gier wyglada hmm zajebiscie ... ale to ?! WTF ?!

Mimo wszystko czekam z niecierpliwoscia i licze na to ze wyjdzie z tego cos wiecej niz crap w ktory pogram kilka dni.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 21:56 
Cytuj  
grafika to nie wszystko



osobiście wolę storyline, klimat oraz gameplay ponad grafiką


grafika już od dawna schodzi u mnie na dalszy plan, a podniecanie się każdym refleksem światła na tafli e-jeziora nie jest k3wl


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 21:59 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Iniside - ale mimo wszystko musisz przyznać ze udział Bioware w wydaniu tej gry daje nadzieje ze nawet jak będzie coś nie do końca nam pasowało to sie tym zajmą. Gdyby gre miało wydac SOE albo EA to nawet jakby miała mieć zakufiabiste wodotryski - olałbym temat od razu. Wymienione firmy potrafią bowiem spierdolic kazdy, nawet najlepszy produkt w myśl jakże wymownej zasady "uwielbiam pieprzyc moją sekretarke, prawie tak jak naszych klientów" :D

bioWare nie liczac staruskiego NWN nie ma absolutnie zadnego doswiadcznie w grach sieciowych, nie mowiac nawet o tak wielkim przedsiewzieciu jak MMO. A potym jak do wspolpracy dokptowali Mythic, to juz klapa na całej linii. Dobrze ze Barreta chociaz na ryj wyjebali.
Niczego nie przyznam. BioWare od lat jedzie na identycznym schemacie, mnie ich gry wogole nie ruszaja. ME2 był niezły to fakt, i gdyby SWTOR był taki sam, to bym orgazmu dostawał na kazde info o nim.

Jak dla nie nic godnego uwagi. Szczegolnie ze na horyzoncie sa duzo lepsze MMO FFXIV (byłem mocno negatywnie nastawiony, ale jednak jest całkiem fajne), RIFT, GW2, TERA Online,, Jaki pesudo star wars wow-clone, naprawde nie jest godny uwagi na tym tle.

Pozatym te gre wydaje EA, ktore jest wlascicielem BioWare, wiec nie wiem skad takie glupie informacje bierzesz..

Cytuj:
To już jest kompletna bzdura.

Moze dla ciebie. Dla mnie prawdziwe Star Warsowe gry to Jedi Academy, Force Unleashed no i symulatorow/arcade shooterow ze statkami kosmicznymi nie licze. Srry, ale gra w ktorej kombat namiecznie nie urywa jaj i wymaga klikania w skile, jest dla mnie jednym wielkim gownem a nie Star Wars.

Cytuj:
Szczerze to jedyny mmo o którym mogę powiedzieć, że mnie interesuje i czekam na niego. Klon WoWa ? Bardzo dobrze, mi się tam gameplay w WoWie podobał i nadal podoba.

GamePlay WoWa jest dobry.. W WoW i niech tam zostanie. SWTOR powinien miec combat jak TERA Online, APB, Continent Of Ninth, zwlaszcza, ze ta gra i tak bedzie heavy instanced wiec, przypuszczam, ze zrobienie normalnego combatu po prostu przerasta ich mozliwosci..

Cytuj:
grafika to nie wszystko



osobiście wolę storyline, klimat oraz gameplay ponad grafiką


grafika już od dawna schodzi u mnie na dalszy plan, a podniecanie się każdym refleksem światła na tafli e-jeziora nie jest k3wl

No jestes rebelem i powtarzasz sobie ze grafika sie nie liczy.

Grafika jest bardzo istotna. Star Wars i sotryline ? daj spokoj, cała ta saga jedzie głównie na efekciarstwie i to jest rzecz z ktorej zna Star Wars zedcydowani wiekszosc ludzi.
dla mnie to moze wygladac jak WoW (graficznie), bylby tylko miało rownie dobre animacje, i gameplay combat godny miana star wars.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 22:07 
Cytuj  
OK

To teraz spróbuj zrozumieć, że jednak dla większości Star Wars to Sithowie i Jedi a nie "kombat który urywa jaja" (chociaż i ten jest mile widziany)

Rozumiem, że dla ciebie fabuła nie ma znaczenia bo fabuła to powinna być w książkach a w grach tabelki i kombat co urywa jaja, ale mi np. bardzo podobała się historia Revana, jego powrót na ścieżkę Jedi, walka Jedi Exile z triumwiratem Sithów i chętnie dowiem się z TOR co się stało właściwie z Revanem np. a czuję, że ta jego podróż do Zewnętrznych Rubieży będzie miała jeszcze jakieś znaczenie.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 22:14 
Cytuj  
Obrazek
Obrazek

Yoda Stories powoduja u mnie wiekszy hype od TORa.
A jestem 100% fanem SW i lykam wszystko jak leci:/


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 22:51 
Cytuj  
Jest mimo wszystko subtelna róznica między gra robioną przez rodzime studio EA (vide Redwood Studios czy Montreal jako developer) a jedynie wydawaną przez EA jako efekt pracy ludzi np ze studio Bioware którzy troszke rozumku jednak mają. Uzyłem byc moze niezbyt precyzyjnego okreslenia za co przepraszam.

Zauważcie że UO tez było dobra passę póki zajmowało się nia Origin - (nawet jeszcze pod sztandarami EA gdy stworzono AOS osiagając 250k+ subskrybentów). Niestety jak się za to zabrało samo EA - po rozwiązaniu Origin w 2004 roku w ramach oszczędnosci to bez własnego zespołu od MMO - kaplice z giery zrobili (cos teraz pitolą ze myslą o następczyni UO - UO2? - chyba troche za późno).


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 23:49 
Cytuj  
Trochę racji jest w tym, że to nie wygląda jak SW. Trochę powagi panowie. Krwi też nie będzie nawet kropelki na pewno, nie mówiąc o zajebistym pomyśle odcinania kończyn np.
SW ma znacznie większy potencjał a SWTOR ciśnie w pegi12 ;|


_________________
Obrazek

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 08:51 
Cytuj  
No tak, bo SW to lejąca się krew i odcinane kończyny :/ Spartacus wymięka pod tym względem przy SW :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 09:38 
Cytuj  
Cytuj:
Srry, ale gra w ktorej kombat namiecznie nie urywa jaj i wymaga klikania w skile, jest dla mnie jednym wielkim gownem a nie Star Wars.


Masz rację, Kotor to był szajs totalny, tak samo jak SWG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 09:45 
Cytuj  
Zgadzam się, Kotor był strasznym failem. Pewnie właśnie dlatego przeszedłem każdą część 3 razy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 09:49 
Cytuj  
Ano był, mi sie nawet przechodzic do konca nie chciało ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 10:06 
Cytuj  
KOTOR byl genialny, fakt ... ale to nie znaczy ze ten schemat sprawdzi sie w MMO

Chce wierzyc ze TOR bedzie "wyczesany w kosmos" ale za cholere ta grafa do mnie nie przemawia :/ Mam nadzieje ze storyline i content powali mnie na kolana a grafe przeboleje :P


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 10:57 
Cytuj  
Makaan napisał(a):
No tak, bo SW to lejąca się krew i odcinane kończyny :/ Spartacus wymięka pod tym względem przy SW :/

No, pewnie naoglądałeś się tej najnowszej bajki :roll:


_________________
Obrazek

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 11:39 
Cytuj  
Powiedz mi w której części filmu lała się krew ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 11:50 
Cytuj  
Makaan napisał(a):
Powiedz mi w której części filmu lała się krew ?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 11:58 
Cytuj  
I jeszcze flaki wyprół!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 12:07 
Cytuj  
I lape obcieli thugowi w Mos Eisley ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.