mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 15:24 
Cytuj  
Ojtam ojtam, lubie pvp ale koncepcyjne - majace sens i wymyslone z glowa a nie rzez niewiniatek w nobzonie :)

juz.

Ps. Jak dla mnie genialna sprawa - czestotliwosc i poziom trudnosci riftow - ewenty trudne zaczynaja sie dopiero jak jest wystarczajaca ilosc graczy w zonie, jak jest niewiele, to poziom trudnosci jest duzo nizszy (normalne moby, mniejsza czestotliwosc spawnow). Proste rozwiazanie ale zajebiscie skuteczne :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 15:53 
Cytuj  
A testowaliście Justicara w pvp? imo to taki WP z WARa - połączenie z szamanem + warden powinien dawać radę - jakieś przemyślenia w tej kwestii?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 15:59 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Btw, healujacy mag? Ale to oczywiste ze ez dungeony da sie wsyzstkim przejsc.



Byłem dwa razy w tej instancji w Gloamwood, Darkening Deeps czy coś w ten deseń.

Za każdym razem dostawaliśmy w dupę od Bossów, nie byłem w stanie wyhealować grupy jako 26 levelowy warden, a korzystałem ze wszystkich znanych mi sztuczek. Healowanie w raidzie na WF/Open PvP to pestka przy tym co było w instancji. Możliwe, że źle trafiłem po prostu, ale HoT'y nie nadają się kompletnie na main heal do instancji imho.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 16:09 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
A testowaliście Justicara w pvp? imo to taki WP z WARa - połączenie z szamanem + warden powinien dawać radę - jakieś przemyślenia w tej kwestii?


Tak, niestety to bardziej tank z healami. Probowalem nawet isc w full dmg shamanem i zmixowac tylko healing od Justicara. Niewiele tego bylo (heala przez bicie) i wiekszosc self heal.
Ogolnie jest tak, ze albo bijesz, albo leczysz. Czyli osobno targetujesz i cooldown melee na heale marnujesz.

Probowalem, ale WP sie nie dalo z tego zrobic. Shaman jest bardzo squishy, a justicar nie sieje spustoszenia jak trzeba, chociaz przytankowac bedzie mogl. Z wardenem nie ma co mieszac, bo do pvp jednak templar to must have bedzie IMHO.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 41
Dołączył(a): 8.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 16:24 
Cytuj  
dzis padl moj rekordowy crit heal 820 co przy moim 1,2 k hp jest % sporo, ja powiem szczerze troszke utknolem zostalo mi kilka q zbugowanych a grupowych jakos mi sie nie chce szukac grupy. I jescze pytanko jako clerycy biegacie z tarcza + jakis szpej czy 2h w lapach ? jednak czuc ten spell power wiekszy w broniach 2h

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 16:28 
Cytuj  
2H Hammer i nic innego.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Posty: 41
Dołączył(a): 8.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 16:49 
Cytuj  
mi jako sentiel praktycznie czysty bardziej jednak staffy leza

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 17:06 
Cytuj  
Na moich lvl 2h hammery i staffy mialy te same staty dokladnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 17:15 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
bo ja wiem widzialem kolesie shoutowali ze maja hity na 20+ po 1,2-1,6k ja na 13 wale rangerem po 300 nawet, majac ostatniego skilla ktory w description ma cos kolo 800 dmg... gdzie teraz mam po 30-90 dmg na skillu. a dochodza buffy itd. takze nawet 3k hp to nie bedzie imho duzo na pvp.

Gowno. To musza byc naprawde mega-specjalne warunki, ja moim pyro na 27lvl w porywach wyciagam fireballem okolo 350 z critem. To jest taka srednia.

Historie typu omg 1,3 oneshooted me, nerf pl0x!, nalezy wlozyc miedzy przypadki zadkie i nie majace najmniejszego znaczenia dla calosci gry.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 17:22 
Cytuj  
Ja na początku bylem nastawiony sceptycznie do rifta, ale po zagraniu blade dancarem wessało mnie;s


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 17:25 
Cytuj  
Najbardziej przejebana rzecza w tej grze atm i to i v PvP i PvE jest racial Kelari.

Raz na 2 minuty 5 nastepnych skilli z szansa na crit odpowiednio: 100%, 80%, 60%, 40%, 20%. NERF PLX.

BTW. Nie spotkalem jeszcze gry w ktorej kazda klasa graloby mi sie fajnie. W RIFT zrobilem najpierw maga - gralo mi sie przyjemnie. Potem zrobilem Rogue i gralo sie zajebiscie (i melle i ranged). Teraz zrobilem Clerica (Shaman) i zakochalem sie w nim. :)


PS. Jesli ta gra (z calym swoim dopracowaniem, budzetem i fajnymi pomyslami i grywalnoscia) nie odniesie sukcesu (czytaj nie zdobedzie stabilnego playerbase kilkaset tysiecy graczy i nie bedzie rosnac) to ja juz strace calkowicie wiare w gatunek MMO.
Rozumiem dlaczego failnal WAR, AoC, FF14, Tabula Rasa i wszytko po drodze. Jesli failnie RIFT to tego nie zrozumiem bo gra jest fajna.


Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 17:29 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 17:29 
Cytuj  
A Kelari.. mialem rogue kelari a pozniej zrobilem chyba bahmi... jednak ten buffik na crity jest nie do pobicia...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 17:30 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. Jesli ta gra (z calym swoim dopracowaniem, budzetem i fajnymi pomyslami i grywalnoscia) nie odniesie sukcesu (czytaj nie zdobedzie stabilnego playerbase kilkaset tysiecy graczy i nie bedzie rosnac) to ja juz strace calkowicie wiare w gatunek MMO.
Rozumiem dlaczego failnal WAR, AoC, FF14, Tabula Rasa i wszytko po drodze. Jesli failnie RIFT to tego nie zrozumiem bo gra jest fajna.

To bedzie znaczy ze, jednak abonament za kolejna gre PvE niewazne jak ciekawa, jest niedozakecptowania dla graczy ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 17:45 
Cytuj  
Ja chyba sobie zrobie heala 4 marca... bo zawalu dostane na WF...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 17:49 
Cytuj  
Ktos wczesneij chcial screeny Rogue na +20lvl. Prosze:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moja Marksmanka/Nightblade. :) Wszytkie itemy Dye'owane zgodnie z panujaca w tym sezonie w Sanctum moda - na purpurowo. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

PS. Jesli ta gra (z calym swoim dopracowaniem, budzetem i fajnymi pomyslami i grywalnoscia) nie odniesie sukcesu (czytaj nie zdobedzie stabilnego playerbase kilkaset tysiecy graczy i nie bedzie rosnac) to ja juz strace calkowicie wiare w gatunek MMO.
Rozumiem dlaczego failnal WAR, AoC, FF14, Tabula Rasa i wszytko po drodze. Jesli failnie RIFT to tego nie zrozumiem bo gra jest fajna.


jak inside napisal to jest pve centric gra , pozatym ludzie juz placza ze za dlugo czekaja na quest npc bo inwazja ich zajebala :) , rift jest fajny ale bardziej niz inne mmo jest tak zaprojektowany ze jest koniecznosc stalego streamu nowych graczy , jak juz gra osiagnie pulap gdzie altow bedzie malo i graczy przestanie szybko przybywac to bedzie jeszcze wiekszy ryk na bordach bo solo player nie pozamyka wiekszych riftow w low level zonach.

rifty niewazne jak fajne , szybko stana sie stare niestety , znudza sie ludzia jak pq i kazdy bedzie mial na nie wyjebane tak samo jak na inwazje
Ja bym sie nie ludzil na jakies wyjatkowo fajne pvp w rift , glowna idea i nowoscia jest PvE na zupelnie innym poziomie , tu bardziej chodzi o bashowanie mobow i jednoczenie sie graczy przeciw nim .

Sama gra to niejako wymusza , zgranie i kooperacje . PvP to taka wisienka na torcie ktora bedzie pelnic role podobnie jak w WoW , czyli bg czy tam arenki lub popizganie sie w pvp flagged zonach , liczylbym na takie eventy jak tarren mill czy ruchanie calych miast przeciwnych frakcji
ale szczerze to w rezultacie bedzie to 40% czasu napierdalania mobow z riftow i inwazji :)

bylem na evenciku guardianow , inwazja gobosow i jakis firelord z 600k hp na koncu , ludzi w chuj , i o dziwo performance mialem na poziomie 15-20 fps , przy ok 100-120 ludziach , musialo byc ich naprawde w pizde bo ten mobik kleknal w 2 minuty :) . Co najwazniejsze nie bylo zadnych freezow podczas gry w tym zergu , normalnie sobie dawalem rade biegac
oczywiscie fun byl mizerny bo twoja rola jako jednostki byla znikoma :)
Jednak jestem pod wrazeniem Gamebryo bo nie spodziewalem sie ze to engine do mmo

zapowiada sie pierwszy od czasow wow taki addictive shit :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:17 
Cytuj  
Cytuj:
pozatym ludzie juz placza ze za dlugo czekaja na quest npc bo inwazja ich zajebala , rift jest fajny ale bardziej niz inne mmo jest tak zaprojektowany ze jest koniecznosc stalego streamu nowych graczy , jak juz gra osiagnie pulap gdzie altow bedzie malo i graczy przestanie szybko przybywac to bedzie jeszcze wiekszy ryk na bordach bo solo player nie pozamyka wiekszych riftow w low level zonach.

No rifty i inwazje sie zkaluja zaleznie od tego ile graczy jest w zonie. Zalozeniem gry jest to aby inwazje, rifty itd, przeszkadzaly gracza w questowaniu i zeby musieli sami z tym robic porzadek. Mnie sie to bardzo podoba, chociaz tracilem nery i czas zeby cos z tymi walesjacymi sie inwazjami zrobic, to bylby to mega zabawne za kazdym razem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:33 
Cytuj  
Te rifty to sie cos kiepsko skaluja, albo ja pecha mialem. Przewaznie jak trafialem na rift to graczy zlatywalo sie jak much do gowna i kazdy mob elite schodzil w 3s. Takze ledwo czlowiek przelaczyl sie TAB-em na moba, a juz go nie bylo.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:36 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Te rifty to sie cos kiepsko skaluja, albo ja pecha mialem. Przewaznie jak trafialem na rift to graczy zlatywalo sie jak much do gowna i kazdy mob elite schodzil w 3s. Takze ledwo czlowiek przelaczyl sie TAB-em na moba, a juz go nie bylo.

Nie kiepsko tylko wolno ;d.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2011, 18:37 
Cytuj  
To co, kasujemy forum startreka i dodajemy Rifta?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.