mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 393 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 21:16 
Cytuj  
Pierwszy Battleship USA, okręt w odległości 10k km, poszła salwa, trafił jeden pocisk ale jakby wszystkie poleciały tam gdzie celowałem to by trafiły wszystkie. One są aż tak niecelne czy to tylko ten konkretny...?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 21:24 
Cytuj  
może jak kapitan złapie expa. Generalnie tu trzeba być jasnowidzem trochę. Do tego przy celowaniu jak nie masz punktu odniesienia (sama woda) to w sumie cholera wie czy okręt płynie czy stoi i w które miejsce celować.
Jakiś tutorial please :)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 21:24 
Cytuj  
Są niecelne, ale jeżeli z 10 km trafiasz 1 pociskiem to nie w samym statku problem. ;] Trzeba brać poprawkę na rozstaw dział przede wszystkim, jeżeli nie jesteś idealnie równolegle do celu (burta w burtę) to miej na uwadze, że tylnymi działami musisz wycelować odrobinę wyżej żeby pociski doleciały - nie strzelaj pełną salwą, klikaj pojedynczo, żeby strzelać kolejno z poszczególnych turretów - dzięki temu możesz na bieżąco korygować strzały + dla bardziej zaawansowanych patrzysz w lewy dolny róg, z którego działa będzie strzelane i korygujesz odpowiednio (np. celujesz wyżej z dział które masz z tyłu jak nie jesteś zwrócony równolegle do celu).

Kapitan tu nic nie pomoże. :]

Naciskajcie ALT, żeby sprawdzić odległość celu i prędkość celu.


Edit: Nie próbujcie uczyć się strzelać na BB, bo szkoda czasu i nerwów - na CL'kach strzela się 6 razy częściej, to można lepiej wyczuć krótki i średni dystans.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 22:16 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Kapitan tu nic nie pomoże. :]

Naciskajcie ALT, żeby sprawdzić odległość celu i prędkość celu.

Edit: Nie próbujcie uczyć się strzelać na BB, bo szkoda czasu i nerwów - na CL'kach strzela się 6 razy częściej, to można lepiej wyczuć krótki i średni dystans.

Ano, nie pomoże. Na low tierach już takie są chujowe, ale ogólnie jakiś nerf na pancerniki chyba był.

Nie naciskajcie ALT tylko w opcjach zmieńcie na alternatywny interfejs - wszystko od razu widać.

@gosugamer1 oni są na tych BB, bo pewnie chcą dobić do CV. :]

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 22:24 
Cytuj  
No był nerf na celność pancerników już jakiś czas temu, no ale bez przesady, trochę wyczucia i z 15km można strzelać do szybkich krążowników a z 20-22km do pancerników (na Kongo). To tylko kwestia wprawy. ;]

Shade no ja właśnie dzisiaj rozegrałem pierwsze gierki CV i szczerze mówiąc myślałem, że będzie łatwiej. Mimo wszystko jak troszkę ogarnąłem to miałem kupę zabawy z torpedowania. W sumie mój najlepszy mecz na CV, na razie szału nie ma:
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 22:36 
Cytuj  
Bardzo ładnie, ja jeszcze nie miałem takiego dobrego meczu na moim Hosho.
Na CV nie jest wcale tak łatwo jakby mogło się wydawać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 23:12 
Cytuj  
Co to jest CV? :)
A i czy da się jakoś locknąć jakiś okręt konkretnymi działami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 23:21 
Cytuj  
gosu są jakieś poradniki godne polecenia w necie dotyczace zachowania itd. w bitwach? straszny wpierdol dostaje, chyba za bardzo na pale lece.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 07:11 
Cytuj  
To Ty http://worldofwarships.eu/community/acc ... !ships_pvp ? Jeśli tak to nie ma tragedii, St Louis to jest OP statek jak już wynajdziesz wszystkie moduły - ja sobie go zostawiłem w porcie. Na oficjalnym forum jest mnóstwo poradników, ale nie wertowałem tego na tyle uważnie, żebym miał coś godnego polecenia.

Na St Louis masz mnóstwo dział i dobrą celność, więc staraj się walczyć na twój MAX dystans. Skracanie dystansu w 80% przypadków jest Ci nie na rękę, bo:

1. BB'ki mają gorsze skupienie od ciebie + są wolniejsze.
2. CL'ki/DD'ki mogą mieć torpedy.

Luźne tipy:
- Vs CL możesz spróbować używać amunicji AP (celuj w kominy), do walki przeciwko DD/BB tylko HE.
- Możesz manewrować tą łajbą jak szalony, nie musisz czekać na obrót dział, bo działa masz i po jednej i po drugiej stronie statku.
- St Louis ma słabe kątowanie dział, więc najczęściej chcesz być ustawiony całkowicie bokiem do przeciwnika, działa prostopadle do wrogiego statku.
- Jeżeli masz problem się wstrzelić w jakiś statek (np. szybkiego manewrującego DD) to nie strzelaj pełną salwą, tylko klikaj pojedynczo, aby strzelać z kolejnych dział, aktywnie korygujesz sobie swoje celowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 08:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
gosu są jakieś poradniki godne polecenia w necie dotyczace zachowania itd. w bitwach? straszny wpierdol dostaje, chyba za bardzo na pale lece.


Obczaj sobie te dwa kanały.

https://www.youtube.com/user/hallack05/videos
https://www.youtube.com/user/Vdr1984/videos


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 09:10 
Cytuj  
Dzięki. Tak to ja. Wczoraj trochę pogralem i jest już znacznie lepiej. Zacząłem się ukrywać, pływam tylko aby mieć 8 dział online i nie lecę na pałe. Dzięki za linki i tipy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 09:16 
Cytuj  
Na wyższych tierach coś się zmienia w tej grze poza mocniejszym pierdolnięciem i większa ilością HP?

Bo zupełnie nie czuje tej gry, ale podoba mi się wizualnie, czy jak to nazwać inaczej można. W sensie samo patrzenie na ten statek sprawia fun :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 11:58 
Cytuj  
no ja zaluje ze to nie czasy zaglowcow ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 12:24 
Cytuj  
Musze przyznać, że oprawa dźwiękowa jest zajebista.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 13:15 
Cytuj  
W ogóle czemu niektóre targety sobie znikają qrwa? nie mówię o zasłonie dymnej tylko o znikaniu, no wkurwia okrutnie.

6 wtop pod rząd, no ja pierdole ;<

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 15:25 
Cytuj  
tez zauwazylem to znikanie - moze cel jest na granicy widzialnosci, kiepski algorytm i taki mamy wynik. Najczesciej dotyczy malych i szybkich destroyerow.
Dzwiek rzeczywiscie jest bardzo OK.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 15:36 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
W ogóle czemu niektóre targety sobie znikają qrwa? nie mówię o zasłonie dymnej tylko o znikaniu, no wkurwia okrutnie.

6 wtop pod rząd, no ja pierdole ;<

Tak wyglądają tego typu gry dlatego niektórzy grają tylko w plutonach albo wojnach klanowych - world of tanks, ale to taka sama formuła jak wows. Ja juz się dawno temu wypaliłem i sprzedałem konto za dobry hajs przy okazji.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 15:42 
Cytuj  
I to tak będzie wyglądać?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 16:28 
Cytuj  
No w wot itp. tak jest, że masz ileś tam porażek z rzędu, bo albo sami debile w drużynie albo gra usilnie próbuje zbliżyć gracza do 50% wina ratio. :> Dlatego mi się odechciało grać z randomkami, bo więcej się człowiek wkurwiał niż to sprawiało przyjemności a na clanwarsy mi się z kolei nie chciało tracić czasu, bo to wymaga systematyki.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 16:50 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
W ogóle czemu niektóre targety sobie znikają qrwa? nie mówię o zasłonie dymnej tylko o znikaniu, no wkurwia okrutnie.

6 wtop pod rząd, no ja pierdole ;<

Tak wyglądają tego typu gry dlatego niektórzy grają tylko w plutonach albo wojnach klanowych - world of tanks, ale to taka sama formuła jak wows. Ja juz się dawno temu wypaliłem i sprzedałem konto za dobry hajs przy okazji.


Albo niektórzy też mają wyjebane na winratio, bo to nie za bardzo o czymkolwiek świadczy. Nie trzeba być geniuszem, żeby dojść do wniosku, że tak czy inaczej przy meczu, w którym jest 24 randomowych graczy - wpływ jednego gracza na rezultat (zwłaszcza, że tu dużą rolę odgrywa RNG) jest tak czy inaczej mocno ograniczony.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 393 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.