mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 22:19 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Enhu Miala byc prowokacja pod Marka. Lubie czytac jak sie ciska. Zjebales wpadajac w nia ze swoimi kompleksami. :/


fail, trzeba było dać znać


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 22:24 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Jak poogladalem sobie filmiki z FF13 to ciesze sie ze PS3 bedzie mial ta gre pierwszy ;-)


No ale to wyjdzie trochę drogo, dolicz słownik jap-pol i jakiś szybki kurs kanji :x

Myślę że Sony zostawiło sobie na TGS thunder w postaci daty premiery GT5, tak sobie to wydedukowałem że na każdym z targów z czymś uderzają (motion c -> slim -> teraz gry), skośnoocy też muszą dostać jakiś konkret żeby odłożyć swoje DSy i PSP z Monster Hunterami i kupić w końcu HD-gen.

Lineup na najbliższe miesiące i tak jest dobry (Ratchet CiT, Uncharted2, Tekken6, FIFA/PES, Eyepet, CODMW2, Assassin's Creed2, GOW Collection) jednak w grudniu przydałoby się wyraźne pierdolnięcie bo tak to szajba ograniczy się tylko do KKW


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 23:00 
Cytuj  
rotfl blendamed jak się wyrobił, jeszcze niedawno fukał jak gówniarz na wszystkich, potem przechodził okres buntu młodzieńczego i zaprzeczania wszelkim wartościom (hollywood ;), i w końcu babam! wyrósł na faceta z jajami.
Duma mnie rozpiera bo ja też na tym forum kształtowałem jego światopogląd (co prawda w większości bezskutecznie bo głąb jakich mało ;) Ale chłopak niech żyje w nieświadomości i się puszy jak paw - daje sobie radę w Polsce!! Hoho co za wyczyn panie, księga Guinessa!
Stać Cię na więcej Bledamed - jedź do etiopii nieść kaganek oświaty! Pokaż jaki jesteś gość i daj sobie tam świetnie radę. Bądź wyczynowcem a nie zwykłym przeciętniakiem z małym rozumkiem i kompleksami, zadowalającym się pensją półetatowej sprzątaczki pracującej 2h drogi dalej na zachód.. Naprawdę jest z czego być dumnym..

A wracając do tematu, ja grałem w Resistance po Resistance 2. I owszem graficznie gra odbiega od dwójki - bo jakże inaczej. Ale jedynka klimatycznie nie wiem czy nie jest lepsza od swojej następczyni. Największą bolączką są pierwsze 3 plansze - które są chujowe na maksa (jakaś nieudolna kopia call of duty), potem jest dobrze lub bardzo dobrze. Za kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych na pewno warto sobie tytuł zakupić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 23:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl blendamed jak się wyrobił, jeszcze niedawno fukał jak gówniarz na wszystkich, potem przechodził okres buntu młodzieńczego i zaprzeczania wszelkim wartościom (hollywood ;), i w końcu babam! wyrósł na faceta z jajami.
Duma mnie rozpiera bo ja też na tym forum kształtowałem jego światopogląd (co prawda w większości bezskutecznie bo głąb jakich mało ;) Ale chłopak niech żyje w nieświadomości i się puszy jak paw - daje sobie radę w Polsce!! Hoho co za wyczyn panie, księga Guinessa!
Stać Cię na więcej Bledamed - jedź do etiopii nieść kaganek oświaty! Pokaż jaki jesteś gość i daj sobie tam świetnie radę. Bądź wyczynowcem a nie zwykłym przeciętniakiem z małym rozumkiem i kompleksami, zadowalającym się pensją półetatowej sprzątaczki pracującej 2h drogi dalej na zachód..

Z tym, ze dalej sie podpisze po 95% rzeczy ktore napisalem na tym forum, wiec chybiles. To chyba Ty uzewnetrzniales sie podajac zarobki, swoj zawod, udowadniajac na sile ze w Polsce nic nie mozna oisiagnac bo Tobie przeciez sie nie udalo? Oj Marek. Albo jestes trolem doskonalym i prowokowales wszystkich przez te lata, albo strasznym tumanem. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 23:30 
Cytuj  
Jeszcze jest opcja, że był ekstremalnie kiepski w swoim zawodzie i musiał zostać dekoratorem wnętrz.
To by wyjaśniało czemu musi co jakiś czas sobie obrać cel w gloryfikowaniu czegoś (np. PS3).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:02 
Cytuj  
no i co z tego? ja podpiszę się pod 100% rzeczy które napisałem na tym forum, pod tym że jesteś zakompleksionym przeciętniakiem z małym rozumkiem zadowalającym się pensją półetatowej sprzątaczki pracującej 2h drogi dalej - obiema rękoma i jedną nogą.
Dla mnie sukces zawodowy = to sukces finansowy pisałem to wielokrotnie i przy każdej okazji. A jak ktoś się zadowala niską płacą, ale jara się tym że do pracy musi chodzić w gajerku (mnie krawaty kuźwa cisną, a wszystkie garnitury poczynając od tego na studniówkę były niewygodne) i raz w tygodniu stać go na kawę w starbucksie. To OK - rozumiem, że jest to już sukces ale tylko w PL.
Podziwiam i gratuluję ci z całego serca tego niewątpliwego sukcesu jaki odniosłeś (być może) na tym trudnym terenie.

I nigdy nie pisałem, ze nie można nic osiągnąć w Polsce. Można osiągnąć nawet w Etiopii czy Mauretani lub na Madagaskarze. Ale przecież to nie znaczy że ja chcę osiągać sukces w tych krajach.


Ostatnio edytowano 9 wrz 2009, 07:05 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:05 
Cytuj  
Wy macie łostro w łbach nasrane :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no i co z tego? ja podpiszę się pod 100% rzeczy które napisałem na tym forum, pod tym że jesteś zakompleksionym przeciętniakiem z małym rozumkiem zadowalającym się pensją półetatowej sprzątaczki pracującej 2h drogi dalej - obiema rękoma i jedną nogą.
Dla mnie sukces zawodowy = to sukces finansowy pisałem to wielokrotnie i przy każdej okazji. A jak ktoś się zadowala niską płacą, ale jara się tym że do pracy musi chodzić w gajerku (mnie krawaty kuźwa cisną, a wszystkie garnitury poczynając od tego na studniówkę były niewygodne) i raz w tygodniu stać go na kawę w starbucksie. To OK - rozumiem, że jest to już sukces ale tylko w PL.
Podziwiam i gratuluję ci z całego serca tego niewątpliwego sukcesu jaki odniosłeś (być może) na tym trudnym terenie.

I nigdy nie pisałem, ze nie można nic osiągnąć w Polsce. Można osiągnąć nawet w Etiopii czy Mauretani lub na Madagaskarze. Ale przecież to nie znaczy że ja chcę osiągać sukces w tych krajach.


przestań już pierdolić marek, na każdym kroku sypiesz cenami i ciśniesz sie jak pojebany żeby kupić coś funciaka taniej. Już widze ten twój sukces finansowy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 08:23 
Cytuj  
Tego sie juz czytac nie da


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 08:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no i co z tego? ja podpiszę się pod 100% rzeczy które napisałem na tym forum, pod tym że jesteś zakompleksionym przeciętniakiem z małym rozumkiem zadowalającym się pensją półetatowej sprzątaczki pracującej 2h drogi dalej - obiema rękoma i jedną nogą.
Dla mnie sukces zawodowy = to sukces finansowy pisałem to wielokrotnie i przy każdej okazji. A jak ktoś się zadowala niską płacą, ale jara się tym że do pracy musi chodzić w gajerku (mnie krawaty kuźwa cisną, a wszystkie garnitury poczynając od tego na studniówkę były niewygodne) i raz w tygodniu stać go na kawę w starbucksie. To OK - rozumiem, że jest to już sukces ale tylko w PL.
Podziwiam i gratuluję ci z całego serca tego niewątpliwego sukcesu jaki odniosłeś (być może) na tym trudnym terenie.

I nigdy nie pisałem, ze nie można nic osiągnąć w Polsce. Można osiągnąć nawet w Etiopii czy Mauretani lub na Madagaskarze. Ale przecież to nie znaczy że ja chcę osiągać sukces w tych krajach.

Ja do pracy chodze w bojowkach i codziennie wypijam kawe w kawiarni. Moze to byc miara suckesu? ehehe Jestes pociesznym chlopcem Marek. :]


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 09:00 
Cytuj  
mareczku, ja sie z toba zgadzam... dobra kasa jest wazna... etc.

ale ty jestes jak stereotypowy polski czarnuch wyjezdzajacy za granice tylko za kasa, robi w gownianej robocie ale przyjezdza taki do polski i zgrywa milionera... teraz czasy takie ze do polski nie trzeba jechac by zrobic z siebie kretyna w ten sposob :>


anyway, jestes fanboi ps3, polski czarnuch, i dajesz dupy ;p nikt cie nie lubi, nie lubial i nie bedzie lubil :) nawet na golu :) ide spac.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 09:04 
Cytuj  
Konsoli nie mam, ale jestem wiernym fanem waszego topicu :) Go go

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 09:07 
Cytuj  
powiedzial ashton, ktory pracuje od 15 roku zycia.
go go.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 17:38 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja do pracy chodze w bojowkach i codziennie wypijam kawe w kawiarni. Moze to byc miara suckesu? ehehe Jestes pociesznym chlopcem Marek. :]


Naucz się chociaż czytać ze zrozumieniem.
Nie mam pojęcia i nie interesuje mnie co jest twoją miarą sukcesu. Mam to totalnie w dupie. Po prostu odpuśćcie sobie w końcu - za każdym razem gdy ktoś coś wspomni o pracy za granicą banda zakompleksionych niskimi zarobkami polaczków pręży pierś jakby im się należał medal tylko dlatego, ze zostali w Polsce. Atakuje tych którzy mieli na tyle odwagi by ten kraj pierdolnąć w ch.. i wyjechać tam gdzie dokładnie za to samo płacą 5x więcej.
Jestem pod wrażeniem Tor - stać cię codziennie na starbucksa? Wow, normalnie jesteś moim miszczem! Chadzasz w bojówkach - drugi Wow, podobno bojówki dodają męskości cioterskim chlopczykom - a ty na pewno tego potrzebujesz ;)

Zauważcie, ze Ci co naprawdę sporo zarabiają w PL, mają takie przepychanki w dupie.

Bullet - IQ już poniżej zera czy trochę na plusie? Podaj mi chociaż jeden powód dla ktorego miałbym przepłacać? By takim jak ty coś udowodnić? Litości..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 17:54 
Cytuj  
jakoś nie zauważam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 18:25 
Cytuj  
moze Marek jak Pinokio :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 18:56 
Cytuj  
probuje powiekszyc swoj nos bo na p33na niema nadzieji ? ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 18:58 
Cytuj  
nie ma


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 19:00 
Cytuj  
no masz, a opera mi nie podkreslila :/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 19:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Bullet - IQ już poniżej zera czy trochę na plusie? Podaj mi chociaż jeden powód dla ktorego miałbym przepłacać? By takim jak ty coś udowodnić? Litości..


lepiej martw się o swoje IQ, moje daje radę :D. Nie widzę powodu dla którego miałbyś przepłacać. Uważam poprostu że stękanie na każdym kroku jakie to gry są drogie, żeby w następnym topicu jechać ludziom odnośnie marnych zarobków w pl krezusie zalatuje z deka batonem nieprawdaż ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.