mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 13:06 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
STAR WARS™: The Old Republic™ : 3 Jedi Consular Videos

http://betacake.blogspot.com/2011/07/st ... sular.html

Bez kitu, podoba mi sie walka. Uniki, parowanie, bloki, superacnko to wyglada :)

Dla mnie to wygląda strasznie crapowato. Niczym WoW. Fajne to to, moze by i bylo z 4 lata temu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 13:44 
Cytuj  
Mnie też nie porwało, pewnie to przez niski level.

Wkurwia mnie za to postawa bojowa, czyli trzymanie miecza za sobą i bieganie nie ruszając rękoma jak jakaś pizda z anime.

Osoba która wjebała to do Gwiezdnych Wojen powinna zostać wykastrowana.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 14:21 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mnie też nie porwało, pewnie to przez niski level.

Wkurwia mnie za to postawa bojowa, czyli trzymanie miecza za sobą i bieganie nie ruszając rękoma jak jakaś pizda z anime.

Osoba która wjebała to do Gwiezdnych Wojen powinna zostać wykastrowana.



http://swtor-online.com.pl/forum/fanart ... -subclass/

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 14:34 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

Wkurwia mnie za to postawa bojowa, czyli trzymanie miecza za sobą i bieganie nie ruszając rękoma jak jakaś pizda z anime.

Osoba która wjebała to do Gwiezdnych Wojen powinna zostać wykastrowana.

Popieram i podpisuję się obiema rękami.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 14:38 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
Razoth napisał(a):
Mnie też nie porwało, pewnie to przez niski level.

Wkurwia mnie za to postawa bojowa, czyli trzymanie miecza za sobą i bieganie nie ruszając rękoma jak jakaś pizda z anime.

Osoba która wjebała to do Gwiezdnych Wojen powinna zostać wykastrowana.



http://swtor-online.com.pl/forum/fanart ... -subclass/

"Soresu" "Makashi" "Shien" kurwa nawet nazwy japońsko-brzmiące

Ok japońska czy szerzej azjatycka kultura jest chwilami spoko ,ale czy trzeba to wjebywać wszędzie - mocno irytujące i słabe się to zaczyna robić.

EDIT: właśnie zobaczyłem ,że dialogi w Swtor są parafrazowane , jak mnie ta moda wkurwia w grach ostatnio. Odechciewa się grać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:08 
Cytuj  
sula napisał(a):

Ok japońska czy szerzej azjatycka kultura jest chwilami spoko ,ale czy trzeba to wjebywać wszędzie - mocno irytujące i słabe się to zaczyna robić.


No ciezko odrzucic powiazania SW z azjatycka kultura (co nie jest jednoznaczne z "pizdami z anime") jesli sam Lucas przyznawal sie do czerpania inspiracji z filmow Kurosawy. Jak sie dobrze zastanowic to rycerze Jedi maja niewatpliwie wiele cech wspolnych z samurajami feudalnej japonii.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:08 
Cytuj  
to idz grac w pakemony czy inne mythosy ,

To czerpie z kultury Azjatyckiem poniewaz tam walka Katana byla bardzo wysoko postawiona , to byla ich kultura , byli w tym mistrzami .

Kazde universum czerpie z jakiejs kultury ... :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:10 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
to idz grac w pakemony czy inne mythosy ,

To czerpie z kultury Azjatyckiem poniewaz tam walka Katana byla bardzo wysoko postawiona , to byla ich kultura , byli w tym mistrzami .

Kazde universum czerpie z jakiejs kultury ... :wtf:


Wytrzezwiej a potem wroc do klawiatury :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:11 
Cytuj  
Przecież Jedi są ordynarnie kreowani na kosmicznych samurajów gdzieś od Phantom Menace (w każdym razie w filmach, na książki, komiksy i całą resztę franchisowego crapu mam wyjebane). A elementy azjatyckiej kultury są w SW obecne od 5 minuty New Hope jak pojawia się Vader z tym swoim hełmem wzorowanym na japońskim Kabuto.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:42 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
Pocieszny napisał(a):
to idz grac w pakemony czy inne mythosy ,

To czerpie z kultury Azjatyckiem poniewaz tam walka Katana byla bardzo wysoko postawiona , to byla ich kultura , byli w tym mistrzami .

Kazde universum czerpie z jakiejs kultury ... :wtf:


Wytrzezwiej a potem wroc do klawiatury :D


Stary idz lepiej do kibla zobaczyc czy cie tam nie ma , albo poczytaj troche :wink:

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:56 
Cytuj  
niestety miał racje, twój tekst nie wygląda na pisany na trzeźwo.
Widać obecnie bez jakichkolwiek odniesień do kultury dalekiego wschodu nie można się obejść. Zresztą gdyby SW powstawało obecnie wader pewnie też byłby chińczykiem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 16:13 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Widać obecnie bez jakichkolwiek odniesień do kultury dalekiego wschodu nie można się obejść. Zresztą gdyby SW powstawało obecnie wader pewnie też byłby chińczykiem ;)


i dlatego Archeage odniesie sukces... :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:00 
Cytuj  
Nie wiem, kwestia gustu, dla mnie tak oczywiste wzorowanie combatu na japońskich kreskówkach/grach jest nie do przyjęcia a ten styl "Shien" który był również w Force Unleashed to dla mnie szczyt spierdolenia uniwersum SW i lore Jedi.

Trzy razy na nie.

Najpierw Dragon Age 2, teraz TOR.

Jeszcze w Mass Effect 3 niech gunblades dadzą czy coś w tym rodzaju.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:23 
Cytuj  
Lepsze filmowe azjatyckie sztuki walki, które przynajmniej efekciarsko wyglądają, niż machanie mieczami niczym średniowieczni rycerze. Do lekko ubranych Jedi, którzy klingi praktycznie nic nie wazą(!!), wschodnie sztuki walki pasują dużo bardziej, niż europejskie które były dostosowane do mieczy ważacych tylko co moje nogi..

Ofc, to nie zmienia fakty, ze sposob prezentacji combatu w SWTOR jest zjebany niezależnie od tego, która styulistyke przyjac. Nie czuc powera, nie czuć wogołe ze machaja mieczem świetlnym. Ot stoi gość i naperidala.

To ja już wole Force Uneleash albo JEdi Academy..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:25 
Cytuj  
iniside napisał(a):
To ja już wole Force Uneleash albo JEdi Academy..


to juz w Rifcie lepiej bylo zrobione machanie mieczem :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:31 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie wiem, kwestia gustu, dla mnie tak oczywiste wzorowanie combatu na japońskich kreskówkach/grach jest nie do przyjęcia a ten styl "Shien" który był również w Force Unleashed to dla mnie szczyt spierdolenia uniwersum SW i lore Jedi.

Trzy razy na nie.

Najpierw Dragon Age 2, teraz TOR.

Jeszcze w Mass Effect 3 niech gunblades dadzą czy coś w tym rodzaju.

Tylko, że uniwersum SW od samego początku epatowało wydarzeniami i ich "epickością" czyli to co jest często prezentowane w filmach, komiksach czy nawet mitologii wschodu.
Tam jeden bohater powalający legiony czy potężne bestie/demony/roboty (pick one) a w SW Jedi - nadczłowiek, super sprawny fizycznie, zdolny kontrolować umysły innych oraz siłą mocy rzucający statkami, czy lądujący zestrzelonym star destroyerem (czy tam innym cudem) na planecie poniżej. To jest epickość, która z czasem oczywiście mocno wyewoluowała ale raczej nie ma co zwalać na azjatów i zatracenie charakteru ;)
Trochę obiektywizmu Panowie i Panie.

Huragan napisał(a):
Havok napisał(a):
Widać obecnie bez jakichkolwiek odniesień do kultury dalekiego wschodu nie można się obejść. Zresztą gdyby SW powstawało obecnie wader pewnie też byłby chińczykiem ;)


i dlatego Archeage odniesie sukces... :)

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Nie zrozum mnie źle sam jestem wielkim fanem ArchAge, gdyż wyraźnie widać w niej następcę Lineage 2. Natomiast jak może w NA/EU odnieść sukces gra, w której będzie w miarę otwarte PvP i lootowanie? Gdzie po stworzeniu toona i zrobieniu 2 questów nie będziesz miał top levelu i spotka Cię grindzor-z-piekla-rodem. Dzieci wychowane na WoW'ach i innych theme parkach zapłaczą się jak ktoś zabije im kucyka, będzie jeden wielki wine & flame a później quitowanie. Zapaleńcy owszem będą jak ryby w wodzie... a tych niestety może być zbyt mało aby utrzymać grę na dłużej przy życiu gdziekolwiek poza azją i ew. rosją. Także obym się mylił ale słabo to widzę.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
wschodnie sztuki walki pasują dużo bardziej, niż europejskie które były dostosowane do mieczy ważacych tylko co moje nogi..


Gówno za przeproszeniem prawda. Jednoręczny miecz "europejski" ważył do 1,5 kg zazwyczaj wyłączając miecze specyficzne (katowskie , używane przez pewne "formacje" Szwajarów i innych w pewnym okresie ,itp).

Hint: na filmach kłamią :P

http://www.thearma.org/essays/weights.htm

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:39 
Cytuj  
sula napisał(a):
iniside napisał(a):
wschodnie sztuki walki pasują dużo bardziej, niż europejskie które były dostosowane do mieczy ważacych tylko co moje nogi..


Gówno za przeproszeniem prawda. Jednoręczny miecz "europejski" ważył do 1,5 kg zazwyczaj wyłączając miecze specyficzne (katowskie , używane przez pewne "formacje" Szwajarów i innych w pewnym okresie ,itp).

Hint: na filmach kłamią :P

http://www.thearma.org/essays/weights.htm

Dobra, dobra przesadziłem. Ale nie w w tym rzecz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:47 
Cytuj  
Archeage nie ma nic wspólnego z tego co widzę z Lineage2, a sukces może odniesie w azji ale w europie wątpię bo to nie rynek dla takich gier, więc pewnie po miesiącu będą puste serwery.

SW to ładna bajka, walka dobra ze złem, typowe i banalne, o to chodzi własnie w takich filmach, jednak ma się to nijak do gier i trudno tu przenieść nawet klimat bo niby jak ?
SWTOR bez swojego sztywnego wowopodobnego endgame to sporo szansa na brak nudy, a jak będzie to się zobaczy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:51 
Cytuj  
Tosiek, czyzbys uwazal, ze my w Europie wolimy proste, banalne i dziecinne gry (jak WoW, SWTOR), a azjaci wola bardziej skomplikowane mmogi z full lootem itp?


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.