mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 20:17 
Cytuj  
Ale nie działają prawidłowo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 20:19 
Cytuj  
Tzn. ? Jedyne co nie działa prawidłowo to paski zdrowia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 20:20 
Cytuj  
No właśnie, po za tym wymagają chyba zewnętrznego softu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 20:24 
Cytuj  
TAcy tepi jestescie? Kolesiowi chodzi o to, ze różnica pomiedzy "superb pro" a zwyklym ogarniajacym typem jest niewielka.
Ja Wam to tylko przetlumaczylem...

Od siebie dorzuce, ze wystarczy ogarnac last hity,build pod przeciwnika i positioning zeby wymiatac w lol. Nie bede sie rozpisywal bo to bylo juz walkowane kilka razy tutaj : P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 20:24 
Cytuj  
To prawda, dlatego mówię iż robak ma wyjątkowo rację.

Cytuj:
Od siebie dorzuce, ze wystarczy ogarnac last hity,build pod przeciwnika i positioning zeby wymiatac w lol.


Czemu nie grasz ? Pięć milionów dolarów w nagrodach będzie. Weź robala pod pachę, i resztę prosów z Hona i rozpiedalajcie scenę. O to chodzi przecież.


Ostatnio edytowano 15 sie 2011, 20:29 przez Dana, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 20:28 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
TAcy tepi jestescie? Kolesiowi chodzi o to, ze różnica pomiedzy "superb pro" a zwyklym ogarniajacym typem jest niewielka.


Co nie zmienia faktu, że to gówno prawda. :)

Poza tym, 1v1 to jedno. Różnica między 5 pro a 5 "ogarniającymi graczami" jest kolosalna.

Dana napisał(a):

Czemu nie grasz ? Pięć milionów dolarów w nagrodach będzie.


Zawsze mnie zastanawiało. Skoro HoN jest taki pro, a LoL taki ezz to czemu gracze nie przejdą do LoL'a? Najłatwiejsza kasa jaka istnieje!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 20:50 
Cytuj  
JA to tylko niektorym przetlumaczylem. To nie jest moja opinia.

Mysle, ze jesli z jakiegos pro teamu wymieniliby 1-2 graczy na kogos duzo slabszego w rankingu(na kogos kto dobrze ogarnia lol) to po 2-3 miesiacach treningow poziom teamu by wrocil do czasu sprzed wymiany.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 20:51 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Zawsze mnie zastanawiało. Skoro HoN jest taki pro, a LoL taki ezz to czemu gracze nie przejdą do LoL'a? Najłatwiejsza kasa jaka istnieje!


Przechodza, za kasa wlasnie. I idzie im latwiej niz w honie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 21:01 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Razoth napisał(a):
Zawsze mnie zastanawiało. Skoro HoN jest taki pro, a LoL taki ezz to czemu gracze nie przejdą do LoL'a? Najłatwiejsza kasa jaka istnieje!


Przechodza, za kasa wlasnie. I idzie im latwiej niz w honie.


Bo LoL jest łatwiejszy, co ustaliliśmy już 20 stron temu. Pytanie brzmi, co oni osiągneli ? Powiedz mi ilu ex pro-HoNowców brało udział w ostatnim Dreamhacku ? Poważnie pytam.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 21:52 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
JA to tylko niektorym przetlumaczylem. To nie jest moja opinia.

Mysle, ze jesli z jakiegos pro teamu wymieniliby 1-2 graczy na kogos duzo slabszego w rankingu(na kogos kto dobrze ogarnia lol) to po 2-3 miesiacach treningow poziom teamu by wrocil do czasu sprzed wymiany.


To zaloz swoj team i po 2-3 miesiacach treningu rozwalaj gwiady Lola. Tak chrzanic kazdy potrafi. Tylko jakos ciagle "ci sami" wygrywaja turnieje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 22:08 
Cytuj  
Nie rozumiem tylko, dlaczego "ogarniania" w lolu tak łatwo jest się nauczyć, a w innych grach nie? Przecież wszędzie chodzi o znajomość gry, przewidywanie i jakieś tam myślenie.

W dupie mam czy lol > hon, czy hon > lol, ale ten ciągły lament jaki to lol jest prosty i dla plebsu staje się nudny.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 22:12 
Cytuj  
bo w lolu tego jest duzo mniej. chociazby same postaci. jest kilka mobilnych jak gragas, nidalee, jarvan, orianna, korki itp a reszta to jebaj z autoataku, albo strzel 3 nuki i czekaj na cooldowny. jak tutaj chcesz kogos zoutplayowac jak nie mozesz nic zrobic - w takim honie/docie masz jukowanie przeciwnikow w lesie jako ucieczka - tutaj czegos takiego nie ma.

to samo sie tyczy early game. w docie sie gra ostro bo mozna nabic spora przewage, a granie pasywne daje przeciwnikowi mozliwosc denyowania. - tutaj nie ma deny i lasthitowanie jest tak banalne, ze dla przeciwnikow oplacalne jest granie pasywne i farmienie co by nie odstawac od innych lanow, ktore robia to samo. a ze 10 creepow to tyle co kill championa latwiej jest zbic creepy bez ryzyka niz ryzykowac kill - tez dlatego ogaldamy w lolu na top lvl 20min farmy i potem moze jakis first blood poleci.



i lol wcale nie jest gorszy/dla plebsu. to bardzo dobra gra i fajnie ze takie gry powstaja, ale nie jest poprostu idealnym wyborem na competitive play z dostepnych MOBA gier.

a co mnie boli to, ze swiat na psy schodzi i nawet to sie odbija na grach ;). gry coraz gorsze(nie pije tutaj do lola), i nawet esport polega na tym, ze gra jest popularna bo developer jebnie z nieba niebotyczna nagrode.
jak by ktos zorganizowal turniej w chinczyka z 1milion poolem to tez nagle byla by telewizja i masa widzow ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 22:25 
Cytuj  
Cytuj:
ale nie jest poprostu idealnym wyborem na competitive play z dostepnych MOBA gier.


Nie tobie o tym decydować, tylko całej społeczności graczy.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 23:21 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
skonfrontuj solidnego sredniaka w szachy z topowym graczem i potem to samo zrob w lolu to zobaczysz do czego pije.

i Dana nie ma tu nic z elytyzmu. bedac gamerem(typowy gracz, ktory lapie o co w grach wszelkiej masci chodzi i radzi sobie ponad srednia) po jakims pol roku solidnej gry moze wejsc do 'pro sceny' lola(chodzi mi tutaj o top20 laddera). teraz wrzuc gracza sc2 z takim starzem do grandmastera, a zobaczysz co sie z nim stanie.


anyways o gustach niby sie nie dyskutuje, ale co jak co LoL nie jest nawet blisko bycia 'przyjemnym do ogladania'. typowa gra na lane'ach w topie wyglada tak:
-czesc
-czesc
-farm?
-deal
i przez 20minut gracze napierdalaja PvE, bo przeciez latwiej ubic 1 full wave creepow niz ryzykowac zabicie przeciwnika - wkoncu reward taki sam.
ofc nie oznacza ze LoL sam w sobie jest do dupy. taka sama sytuacja jest z arenami w Wowie - jak sie je gra to same w sobie sa imba, ale jesli chodzi o ogladanie to tragedia.


Pooglądaj sobie replaye z sc:bw - też są nudne, bo przez pierwsze 13 minut gra się fast expo, silną ekonomie i regularny scout.
To nie jest dziwne, że w grach na wysokim poziomie wyrabiane są pewne nawyki - "jak warto grać". W każdej grze progamingowej gra się najefektywniejszą opcję.
Można rushować (cisnąć first blooda'a w 1 minucie), ale nie można tak grać zawsze, bo wariant ryzykowny nigdy nie powinien być wariantem podstawowym.


Co do gadki o tym, że HoN jest lepszą platformą progamingową, pierwszym wymóg do uchodzenia za grę progamingową jest popularność i tego nie ma co ukrywać - żeby wszystko się kręciło to poza "prosami" musi być milion innych graczy, którzy się będą jarać ich grami - tak to działa. Jak w HoN'a gra 15 osób to na prawdę nie potrzeba turnieju, żeby wyłonić najlepszą piątkę.

Wbrew ogólnie panującej błędnej opinii gra nie staje się platformą progamingową, bo jest trudna. Są setki cholernie ciężkich gier, które nigdy się nie doczekają poważnego turnieju. Żeby były turnieje to musi być duże community nastawione na współzawodnictwo. Liczba graczy nakręca współzawodnictwo, bo możliwe staje się organizowanie turniejów dla poszczególnych "klas" graczy i tak koło się zamyka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2011, 23:39 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
i przez 20minut gracze napierdalaja PvE, bo przeciez latwiej ubic 1 full wave creepow niz ryzykowac zabicie przeciwnika - wkoncu reward taki sam.


afair w docie kiedy jeszcze sledzilem te wszystkie turnieje (ogladalem glownie MYM), to wlasnie poczatek to tez napierdalanie pve, zdobycie kazdego creepa na lane, zminimalizowanie harassu, a first blood w okolicach 15-20 minuty jak jakis przeciwnik sie potknal/weszla dobra runa/strzala potmy weszla/w/e
Nie sledze teraz sytuacji, moze wszystko sie diametralnie zmienilo w co watpie, ale tez sie swego czasu nudzilem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 04:16 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
jak tutaj chce kogos zoutplayowac to JA nie moge nic zrobic


Fixnąłem dla ciebie


Kole0 napisał(a):
lol wcale nie jest gorszy/dla plebsu.


To tylko pokazuje jakim idiotą jesteś.


Nie nasza wina że nie potrafisz ogarnąc LoLa bo trenujesz tylko na botach ponieważ twierdzisz że nia ma kompletnie żadnej róznicy pomiędzy botem a żywym przeciwnikiem, imo jak nie radzisz sobie w LoLu to w DoTA też sobie nie poradzisz.

A teraz wiesz co.


A do reszty to macie już temat do dyskusji nt to jaki LoL jest zjebany to idzcie śmiecić tam.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 10:56 
Cytuj  
fanboje hona WYPIERDALAĆ

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 11:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
DirectC napisał(a):
fanboje hona WYPIERDALAĆ


Uspokoj sie bo to ty 'wypierdolisz'.

Smutek i rozpacz mnie ogarneła :cry:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 11:06 
Cytuj  
AHEHAHEHAEH.
kurwa, robal, prosze cie, przestan juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 11:07 
Cytuj  
No co? Porzadku pilnuje, a direCt napisal brzydkie slowo!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.