mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 18:07 
Cytuj  
Cytuj:
Podaj mi inną firmę tworzącą gry komputerowe akcjonariusze której są bardziej happy?


Podaj mi imię i nazwisko chociaż jednego akcjonariusza Blizzardu.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 20:00 
Cytuj  
Soulless niestety ma rację, Blizzard jedzie głównie na swojej renomie. Pomysłów im pewnie nie brakuje na nowe, przełomowe gry jak kiedyś Diablo czy Starcraft, ale po co się męczyć skoro i tak znajdzie się kilku milionowa banda fanbojów, którzy kupią wszystko co ma znaczek Blizzarda.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 20:46 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
ale po co się męczyć skoro i tak znajdzie się kilku milionowa banda fanbojów, którzy kupią wszystko co ma znaczek Blizzarda.


Oczywiście, że kupią. Blizzard dzięki swojej ciężko wypracowanej pozycji, dorobił się komfortu bycia firmą praktycznie niezależną od wydawcy. Dzięki czemu może przedłużać produkcję gry do momentu, kiedy prezentuje ona naprawdę wysoki poziom. Gra sprzedaje się doskonale, kaska wpływa na konto wydawcy, który się cieszy i ufnie nie miesza się dalej. Kółko się zamyka.

Stwierdzenie że Blizzard nie męczy się nad swoimi grami i leci po najniższej linii oporu, jest mym zdaniem dosyć wyraźnym znakiem postępującego debilizmu w główce.

Po co zmieniać coś, co jest sprawdzone i się sprzedaje? Co więcej - sprzedaje się naprawdę wyśmienicie?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 20:55 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Stwierdzenie że Blizzard nie męczy się nad swoimi grami i leci po najniższej linii oporu, jest mym zdaniem dosyć wyraźnym znakiem postępującego debilizmu w główce.

Po co zmieniać coś, co jest sprawdzone i się sprzedaje? Co więcej - sprzedaje się naprawdę wyśmienicie?


Zdecyduj się


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 21:23 
Cytuj  
Pierwsza i druga linijka: chodzi o dopracowanie gry.

Trzecia: chodzi o markę.

Starożytny bóg tolteków założył, jakoby kiedyś Blizzard robił innowacyjne gry, natomiast teraz leci tylko na marce i na fanbojach. Naturalnie świat Starcrafta jest cholernie innowacyjny w ogóle nie zerżnięty z WH40k, sama gra jest również pierwszym RTS'em. Teraz natomiast powstają tylko kontynuacje tych wspaniałych produkcji, które są tworzone po najmniejszej linii oporu.

Blizzard w KAŻDEJ grze umieszcza nowe rozwiązania, ulepszenia starych i nigdy nie są to zwykłe kontynuacje. Czasem robi dobrze, czasem źle, ale nie powiedziałbym, że w Diablo 3 czy Sc2 nowy będzie tylko numerek przy nazwie.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 21:37 
Cytuj  
Cytuj:
Stwierdzenie że Blizzard nie męczy się nad swoimi grami i leci po najniższej linii oporu, jest mym zdaniem dosyć wyraźnym znakiem postępującego debilizmu w główce.
Męczy się, jak każdy kto odwala swoją robotę, ale odwalanie swojej roboty, to trochę za mało żeby stworzyć coś przełomowego. Nie wiem jak Ty, ale ja zaczynałem grać w MMO mniej więcej w 2000. roku i mogę śmiało powiedzieć, że Blizzard spóźnił się z WoWem jakieś 3-4 lata. To wszystko już było i się przejadło jakiś czas przed wydaniem WoWa. Blizzard mógł zadowolić i starych i nowych graczy MMORPG, ale postawił tylko na nowych, bo było łatwiej spełnić ich wymagania, których oni jeszcze nawet nie mieli.
Cytuj:
Po co zmieniać coś, co jest sprawdzone i się sprzedaje? Co więcej - sprzedaje się naprawdę wyśmienicie?
jakby każdy tak rozumował to ciągle byśmy grali w ponga na atari, albo krzesali ogień patykami.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 22:05 
Cytuj  
Ależ Blizzard specjalizuje się w przerabianiu czegoś na swoją modłę. Z trójki: Diablo, Starcraft, Warcraft tylko universum Diablo wydaje mi się oryginalne. Opanowali do perfekcji zbieranie cudzych pomysłów do kupy, dodawaniu trochę od siebie przy jednoczesnym dopracowaniu tytułu od strony technicznej. Mi to odpowiada, nie grałem jeszcze w grę Blizza która nie sprawiła mi przyjemności na dłuuuugi czas. WoW poszedł wprawdzie w ujową stronę, ale i tak na początku grało się super.

Cytuj:
jakby każdy tak rozumował to ciągle byśmy grali w ponga na atari, albo krzesali ogień patykami.


To może Blizzard przy okazji swojego "Next gen MMO" (wyjaśni mi ktoś, co to znaczy? ;s) odkryje koło? Kto wie, może dzięki $$ z kontynuacji wstrzelą się z czymś naprawdę nowym?

Się okaże.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 00:26 
Cytuj  
Z rebelami sie nie gada, do nich normalne argumenty nie trafiaja, chuj ze wszystkie warcrafty, starcrafty i nawet diablo byly wtórne od samego początku, oni teraz będą pluć na Blizzarda bo (OKURWA) uświadomili sobie że Blizard chce zarabiać kase, i ma w dupie ich emo rebelianckie pierdolenie. Historia stara jak świat, tacy ludzie zawsze dostarczali mi okazji do śmiechu na przykład przy okazji swoich wypowiedzi jak to zespół x 'sie skomercjalizował' albo jak reżyser y przestał już robić dobre filmy.

Banda pajaców.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 00:52 
Cytuj  
Przestań się pienić i pogódź się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie niż Twoje.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 01:11 
Cytuj  
Pewnie że masz prawoi mieć swoje zdanie, takie same ja mam prawo śmiać się z tego jak żałosne są Twoje argumenty.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 09:11 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Przestań się pienić i pogódź się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie niż Twoje.


Popieram Shadhuna, niektórzy pierd**ą takie głupoty że płakac sie chce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2008, 09:30 
Cytuj  
Ów nextgen MMO, to może być coś w stylu "fanboje, kochajcie swojego WoWa, bo możecie dostać to!" hyhhy :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.