mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 21:08 
 
Core 2 duo 6750 @ 3,3 gHz / 4 gb ramu / Radeon HD4770.

Działała średnio, po zjechaniu z opcjami na pewno byłoby lepiej (wymagania raczej bardziej uzasadnione, niż w Darksiders 2) ale niestety nie udało mi się.

Może bym teraz zedytował, ale po zobaczeniu walki odpuściłem. Nie mam czasu na medicore gierki.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 21:10 
 
Wiesz ze wszytko co napisales to bzdury?
Dwie rady - zupdateuj gre, ewentualnie kup oryginal aby moc to zrobic jak nie umiesz pirata updateowac.
Wszystko co opisales jest wina pirata (brak patchy), pomine juz fakt ze jest juz zcrackowany patch. :)
No ale whatever.

I srlsy... jesli masz chujowa wydajnosc w tej grze to wlasnie wszystkie twoje komentarze i oburzenia na temat wydajnosci w GW2 poszly dla mnie w kibel bo SD chodzi swietnie. Poprostu masz chyba chujowego kompa/nasrane w systemie i gry ci wolno chodza. Polecam format i sie doksztalcic zanim zaczniesz beczec ponownie. U mnie ta gra (w przeciwienstwie do DS2 i np GW2) smiga w stabilnych 40 FPSach na prawie full a wyglada lepiej niz takie GTA 4 (ktore chodzi zreszta gorzej a ma dwa lata).

Akurat jakosc portu jest bardzo dobra jak na ostatnie czasy - poprostu nie ogarnales. : )
Ewentualnie nie klikales "E - save advanced graphics settings". :)
A nawet jak klikales to tak jak mowie - z patchem wszystko smiga PERFEKTO.

Ja gram na patchu 1.4 czy jakos tak i NIC nie mozna technicznie temu portowi zarzucic... ba! chodzi lepiej niz gry stricte PCtowe. Ja jestem bardzo pozytywnei zaskoczony bo spodziewalem sie fuszerki a jest bardzo dobzre.
A walka wrecz jest wlasnie super fajna i satysfakcjonujaca - sam ja porownalem do Batmana i podtrzymuje to.
A to ze nie masz dzwieku czy cos... po raz kolejny pozwole sobie stwierdzic ze to raczej twoj komp. :)

Nie mowie nic o fabule, poziomie rozbudowania, jakosci misji, itd.. bo jeszcze za krotko gralem ale to co napisales to sorry ale to wyglada jak rant kolesia ktory pierwszy raz gre na PC wlaczyl (i to pirata bez patchy).

PS. Mozna tez sciagnac teksturki w HD przez Steam (kolejny mily gest w strone pecetowcow - rzadko sie zdaza). Niestety tego juz nie sprawdze. :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 21:12 
 
Ciekawe jakie będzie to "Borderlands 2". Myślę poważnie nad kupnem. Tylko po "D3" nie mam ochoty na kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 21:19 
 
Kabraxis napisał(a):
Wiesz ze wszytko co napisales to bzdury?


Wszystko co napisałem to fakty / moje osobiste odczucia.


Kabraxis napisał(a):
Dwie rady - zupdateuj gre, ewentualnie kup oryginal aby moc to zrobic jak nie umiesz pirata updateowac.


Pirat updatniety do wersji 1.4. Jest jakiś wyższy?

Kabraxis napisał(a):
I srlsy... jesli masz chujowa wydajnosc w tej grze to wlasnie wszystkie twoje komentarze i oburzenia na temat wydajnosci w GW2 poszly dla mnie w kibel bo SD chodzi swietnie.


A komentarze setek/tysięcy innych ludzi którzy narzekają na wydajność w GW2 też poszły w kibel, bo ja narzekam?

Kabraxis napisał(a):
Poprostu masz chyba chujowego kompa/nasrane w systemie i gry ci wolno chodza.


Już napisałem wielokrotnie i piszę ostatni raz. Crysis 1, Wiedźmin 2, Skyrim, Arkham City, Deus Ex. Wszystkie te gry działają mi na full hd bez zająknięcia od medium do high.

Kabraxis napisał(a):
Ewentualnie nie klikales "E - save advanced graphics settings". :)
A nawet jak klikales to tak jak mowie - z patchem wszystko smiga PERFEKTO.


Chyba nie zrozumiałeś. Opcje wracają do stanu pierwotnego w momencie ich przestawiania. Jak mam kurwa kliknąć save, skoro automatycznie wraca mi do punktu wyjścia przy zmianie? Próbowałem zaznaczyć opcję niżej i klikać na bieżąco w save przy każdej okazji - zero skutku.

Kabraxis napisał(a):
gram na patchu 1.4 czy jakos tak


Tak się składa, że ja również.

Kabraxis napisał(a):
A walka wrecz jest wlasnie super fajna i satysfakcjonujaca


Jest chujowa jak nieszczęście, kuleje pod względem dynamiki, feelingu a zmiana celów to udręka. Może później jest lepiej (bo postać uczy się nowych ciosów ponoć) ale jak zobaczyłem pierwszą walkę, to serio zaśmiałem się na głos.

Kabraxis napisał(a):
A to ze nie masz dzwieku czy cos... po raz kolejny pozwole sobie stwierdzic ze to raczej twoj komp.


A ja pozwolę sobie stwierdzić, że to partactwo devsów. I nie chodzi mi o wydajność, bo to akurat najmniejsze piwo. W benchmarku miałem średnio 33 klatki na sekundę, po zjechaniu z opcjami ewentualnie rozdziałką byłoby lepiej. Chodzi mi o to, że menu główne mi na to nie pozwoliło, a sama gra odrzuciła po zobaczeniu marnej jak nieszczęście walki.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 21:31 
 
Spoko - whatever. Masz prawo sadzic co chcesz. tylko ze sprawa jest taka ze o ile na technikalia takiego GW2 czy DS2 narzeka caly swiat i to sa poprstu fuszerki techniczne to na technikalia SD nie narzeka wlasciwie nikt i port sie wrecz wybija jakoscia na tle ostatnich kwiatkow (lub nadchodacych - DS lol).
Byly narzekania na to o czym piszesz i cos tam podobno failcenega zjebala z PL wersja (/care) ale patch to naprawia - przynajmniej u mnie.

Tyle ode mnie w tym temacie. :)

I srlsy... jak na sandboxa to walka wrecz jest zajebista (w porownaiu do takiego GTA czy Saints ROw). ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 21:49 
 
Sleeping Dogs - port z konsoli strasznie rzuca się w oczy. Mimo to wydajność / grafika na 5+
Gra wciągnęła mnie o wiele bardziej jak GTA 4 czy Saints Row. Wprawdzie model jazdy chujowy ale cała reszta imho o wiele lepsza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 22:09 
 
Dunno, u mnie patch nie naprawia a grałem na angielskiej wersji z patchem 1.4 (już sam fakt, że w dniu premiery jest patch o takim numerku o czymś świadczy). Może będą następne patche jeszcze i coś się zmieni, na razie niewypał dla mnie.

Specjalnie zainstalowałem jeszcze raz, jeszcze raz spatchowałem, usunęło to problem z dźwiękiem, opcje zmieniłem z pozycji pliku z ustawieniami omijając chujowe menu ale tak czy siak walka jest skopana. Zero w tym życia, zero dynamiki i feelingu. Postać raz reaguje na ciosy, raz nie bardzo. Czasem uda się skontrować cios, czasem mimo użycia prawego przycisku myszy - ni chuja. No tak jak wspominałem, Arkham City kompletnie inna liga pod każdym względem.

Sama kontrola postaci też jest jakaś taka pływająca i mało responsywna, gra nie jest dla mnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 22:14 
 
Razoth napisał(a):
Już napisałem wielokrotnie i piszę ostatni raz. Crysis 1, Wiedźmin 2, Skyrim, Arkham City, Deus Ex. Wszystkie te gry działają mi na full hd bez zająknięcia od medium do high.

Chce to zobaczyc jak Wiesiek 2 i Skyrim dzialaja w medium-high na full hd z twoja mid range karta z przed 4 lat i slabym procem. Bez zajakniecia. Moze jakis gameplay strzel.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 22:16 
 
Masz chujowego kompa Razoth, z checia zobaczylbym jak ci crysis1 chodzi na high w full hd. Ja mialem kiedys e8400,4gb ramu,4870 i na high w 1280x1024 komp sie pocil - na tym lotniskowcu(ostatnia walka) bylo klatkowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 22:19 
 
Ravushimo napisał(a):
Chce to zobaczyc jak Wiesiek 2 i Skyrim dzialaja


Skyrim i Wiesiek działają w medium (aczkolwiek Skyrim chyba niektóre opcje na High miałem, na pewno tekstury). Crysis i Arkham City w high, Deus ex nie pamiętam ale na pewno albo medium albo high.

Nie zobaczysz jak działają, możesz wierzyć albo nie na słowo.

Morgul napisał(a):
Masz chujowego kompa Razoth, z checia zobaczylbym jak ci crysis1 chodzi na high w full hd. Ja mialem kiedys e8400,4gb ramu,4870 i na high w 1280x1024 komp sie pocil - na tym lotniskowcu(ostatnia walka) bylo klatkowanie.


To samo co u pana wyżej.

A co do kompa, to dopóki ciągnie top notch AAA tytuły w satysfakcjonujący sposób na rozsądnych detalach (czyli słaba grafika - niskie wymagania, zajebista grafika - wysokie wymagania) - może być najchujowszym komputerem na świecie. Wisi mi to. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 22:40 
 
Nie uwierze na slowo dopoki nie zobacze, bo albo sciemniasz z ustawieniami i full hd albo nie wiesz co masz w kompie. Ta grafika byla chodz calkiem oplacalna to jednak mocno srednia w tym 2008 roku, a co dopiero teraz gdy za 300zl kupisz sporo mocniejsza grafike. Procek tez swoi robi bo chodz nadrabia zegarem to dwa rdzenie w co niektorych tytulach beda zamulac.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 23:13 
 
Ravushimo napisał(a):
Nie uwierze na slowo dopoki nie zobacze


Eee... No i?

Już ci napisałem, że nie zobaczysz. To czy ktoś mi wierzy czy nie, to już jego osobista sprawa, mi to osobiście lata tbh bo nie muszę niczego komukolwiek udowadniać.

Każdą z w/w gier przeszedłem (oprócz Wiedźmaka, chcę w to zagrać kiedyś na max detalach, medium to jednak za mało na grę o takim potencjale graficznym) co byłoby dla mnie niemożliwe przy niesatysfakcjonującym fps. Ja nie Marek - nie bronię z pasją i niewolniczym oddaniem za darmo jakiegoś produktu. Coś mi pasuje - chwalę, coś nie pasuje - krytykuję.

I tyle w temacie.

A w Sleeping Dogs tak jak napisałem, wydajność to najmniejszy problem, bo udało mi się ją podnieść do satysfakcjonującego poziomu. Gra kuleje w innych aspektach.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 23:18 
 
Zagrałes 10 minut i wywaliles z dysku po ocenie walki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 23:22 
 
Yep.

Walki, sterowania i ogólnego ociężałego feelingu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 02:00 
 
http://www.pcgamer.com/2012/08/20/ea-st ... r-weapons/
Szczyt debilizmu ludzi pracujących w EA... U nas po paru dniach byłoby pewnie info ,że na jakimś osiedlu banda chuliganów zabiła kibola siekierką voodoo :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 04:34 
 
Mark24 napisał(a):
Hej Keii - nie wiem czy pamiętasz - Darksiders I przechodziło się w czasie około 20h. A Ty z kolei piszesz że sam swiat pierwszy oraz czwarty rozmiarowo przekraczają całe Darksiders I.
Ile czasu trzeba by przejść grę?
Gra juz do mnie została wysłana - powinienem jutro dostać :) Wersja na PS3.

Ja DS1 przeszedłem w około 10-12 godzin z tego co pamiętam. I chodzi o ilość dungeonów + rozmiar samej mapy w 2. W DS1 dużo czasu zajmowały takie rzeczy jak ostatni fetch quest, sekcja strzelana, plus same dungeony robiło się dużo dłużej.
Jak mówię, ja 2 przeszedłem w 19, ale na GAFie nie widziałem liczby mniejszej niż 24 na przykład, a jeśli ktoś bawi się we wszystkie subquesty to wychodzi z tego 30-40+, bo zbierania i szukania badziewia jest sporo.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 18:43 
 
Odnośnie 4x to jest jakaś gra która, by:
- jeden duży świat (czyli nexus już nie)
- możliwość sterowania czymś większym niż myśliwiec (czyli galaxy on fire chyba nie)
- dyplomacja, frakcje i dużo więcej ;p itp included


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 19:24 
 
X3 Terran Conflict - ewentualnie poczekać na kolejną odsłonę.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 19:34 
 
Armada któraś , ale pewny nie jestem. Coś takiego było kiedyś ale miało odrzucającą grafikę i mega skomplikowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2012, 12:39 
 
Final Fantasy VII Remake !


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.