mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 20:22 
 
Proponuje Torchlight, dla powiewu swiezosci. Coprawda bez multi, ale gra sie przyjemnie


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 20:44 
 
No wlasnie w tym problem. Brak multi ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 07:37 
 
Nestor napisał(a):
Proponuje Torchlight, dla powiewu swiezosci. Coprawda bez multi, ale gra sie przyjemnie


Torchlight jest przyjemny ale niestety bardzo szybko się nudzi. Powtarzalność jest największą wadą tej gry, to również największa różnica między nią, a pierwowzorem jakim jest Diablo. Niestety, wychodzi tutaj fakt, że poświęcenie 9 miesięcy na taki projekt to nie to samo co parę lat jak w przypadku Blizzarda. Ograniczone fundusze Runic Games też robią swoje. Multiplayer uratował by trochę sytuację, gra wtedy bardziej by przypominała Mythosa. Ciekawe jak się rozwinie projekt multi, ma to być wydane pod znakiem Perfect World więc pewnie z pierwotnego Mythosa pozostanie jedynie zarys, a pojawią się typowo azjatyckie cuda typu sklepiki z mikro-transakcjami itp. badziewie.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 08:00 
 
yabaddi napisał(a):
Niestety, wychodzi tutaj fakt, że poświęcenie 9 miesięcy na taki projekt to nie to samo co parę lat jak w przypadku Blizzarda.

Nie ma znaczenia. Jakby Diablo nie mialo multi, tez by bylo gra maksymalnie na raz.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 08:13 
 
Xanth napisał(a):
Nie ma znaczenia. Jakby Diablo nie mialo multi, tez by bylo gra maksymalnie na raz.


Hehe, to teraz naraziłeś się sporej rzeszy fanów Diablosa :D

Możliwe, że to zależy od stopnia zainteresowania danym gatunkiem - ja ten typ akurat bardzo lubię i nad Diablo spędziłem sporo czasu (zarówno w multi jak i solo). Pamiętam jak różnymi postaciami przechodziłem kolejne poziomy trudności i jakoś mi się nie nudziło. Torchlight odstawiłem po paru dniach bo po prostu mnie znużył.Obie gry opierają się na tym samym schemacie i jedyne co je różni to lore i stopień złożoności (co przekłada się na czas nad projektem).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 08:15 
 
yabaddi napisał(a):
Hehe, to teraz naraziłeś się sporej rzeszy fanów Diablosa :D

Bo Diablo 1/2 na dluzsza mete jest poprostu nudne. Tak jak kazda inna gra w tej konwencji. Albo ja juz wyroslem z tego typu gier.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 08:20 
 
Xanth napisał(a):
Albo ja juz wyroslem z tego typu gier.


E, to pewnie tylko brak powiewu świeżości. Przyjdzie Diablo 3 to wielu wróci do tego gatunku ;) Osobiście nie mogę się doczekać :D

Edit: Co do "powiewu świeżości" to czekam jeszcze też na Grim Dawn. Mam szczerą nadzieję, że będzie to dobry następca Titan Questa - założenia bardzo mi się podobają, ciekawe co z tego wyjdzie.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 08:32 
 
Ale co m tu powiew swiezosc do rzeczy? Singiel w h&s to nuda. Cala sila Diablo byla w multi. I to tez nie na dlugo. Ile mozna bic te same mobki.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 08:35 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Cala sila Diablo byla w multi. I to tez nie na dlugo. Ile mozna bic te same mobki.


Zwracam uwagę, że w multi nadal "bijesz te same mobki". Robisz to tylko w towarzystwie innych graczy, sedno gry się nie zmienia. Dla ciebie to nuda, dla innych nie - ten gatunek nadal ma wielu zwolenników. Gusta i guściki.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 09:24 
 
Xanth napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Hehe, to teraz naraziłeś się sporej rzeszy fanów Diablosa :D

Bo Diablo 1/2 na dluzsza mete jest poprostu nudne. Tak jak kazda inna gra w tej konwencji. Albo ja juz wyroslem z tego typu gier.

X.

Raczej kwestia grafiki. Rly, ja sie aktualnie od diablo odbiłem po 30 minutach. Jaki by to nie byl zajebisty gameplay biegajce sprite'y w paskudnej rozdzielczosci po prostu daja o sobie znac i juz ;e. Aha patch podnoszacy rodzielczosc niewiele daje ;p.

Forged By Chaos
http://www.youtube.com/watch?v=cT7ewPw3mLw
Nowy filmik. O na to ja czekam :p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 09:30 
 
Zawsze możesz po prostu wrzucić grę w oknie, wygląda ładniej. No ale dalej to stare biegające sprite'y ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 10:43 
 
iniside napisał(a):
Aha patch podnoszacy rodzielczosc niewiele daje

Obrazek

Ee, da sie niezle grac. Z tym, ze nuuuuda :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 11:00 
 
Diablo 2 jest w sumie masakrycznie nudne przez polowe pierwszego aktu.
W torchligcie wszystko jest bardziej wyraziste, cos sie dzieje, dropuja jakies itemki.
Problemem jest przyzwyczajenie sie do idotycznych cen w sklepie, bo wszystko mozna sprzedac za 50-100g.

Diablo ma duzy nostalgia factor. Czy jest bardziej zroznicowany niz TL? Trudno powiedziec. w TL fajne sa te random mapy, dzieki ktorym mozna na chwile zmienic scenerie, zdobyc troche itamz, etc.

W sumie glowny problem TL polega na tym ze nie ma specjalnej roznorodnosci buildow, koniec koncow czlowiek skupia sie na jednym skillu, ktory reza wszystko. Typu ricochet u huntera. ktory nota bene jest LV1 skillem..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 11:19 
 
E tam do SC2 mozna sie spodziewac Diablo 3 map ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 13:35 
 
Zamowilem preordera Alpha Protocol. Premiera juz w piatek, a mam ochote na jakiegos rpga :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 13:40 
 
Xanth napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Hehe, to teraz naraziłeś się sporej rzeszy fanów Diablosa :D

Bo Diablo 1/2 na dluzsza mete jest poprostu nudne. Tak jak kazda inna gra w tej konwencji. Albo ja juz wyroslem z tego typu gier.

X.


jak wyszlo Diablo 1 to z kuzynem mielismy ..z 15 lat , przechodzilismy to na wszystkie strony rogue i mage bo internet wtedy nie byl zbytnio dostepny w zbytnio atrakcyjnej cenie, do dzis pamietam te zabawy jak na wyzszych poziomach trudnosci padalismy w srodku dungeona i trzeba bylo zbierac sprzet od nowa bo do tamtego nie szlo sie dostac po godzinach kombinowania :) , i pare lat gra sie nie nudzila


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 14:04 
 
Ta, albo jaki szacunek ludzi ulicy zyskiwalo sie po pokazaniu jak itemki dupowac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 14:07 
 
HEHE ta, to szczegolnie , na szybszych komputerach bylo trudniej z tym trickiem:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 15:19 
 
Nestor napisał(a):
Diablo 2 jest w sumie masakrycznie nudne przez polowe pierwszego aktu.


Czego przejscie zajmuje osobie znajacej gre ok. 15 minut. :)

Torchlight to low-budget gierka, ktora do piet Diablo nie dorasta.
Z wad wymienilbym tutaj niski poziom trudnosci, brak zroznicowanych buildow, brak itemizacji w grze po lvl~60, brak "fajnych" itemow - wszytko lacznie z setami i unikatami wyglada jak wygenerowane przez jakis skrypt do robienia itemzow. Nieograniczony poziom postaci to tez zly imho pomysl.
Totalnie zrypany system enchantingu, ktory pozwala skonczyc gre z bialymi itemami dropnietymi na pierwszej mapie, wiec to ze duzo tam spada lootu mozna sobie o kant dupy potluc bo nie ma potrzeby go zbierac. Brak jakielkolwiek customiznacji itemow oprocz kilku gemow i losowego systemu enchantingu, ktorego customizacja nazwac nie mozna. Itd...Itd.... Brak jakiejkolwiek fabuly i lore, tylko trzy klasy postaci, brak balansu skilli (ktorych zreszta jest smiesznie malo bo polowa drzewek to passive dla kazdej klasy takie same), etc... Grajac w ta gre dluzej zaczyna sie miec wrazenie ze jest zrobiona w czyms z rodzaju "H'n'S Maker 2010". :)

Podsumowujac Torchlight to H'n'S, ktory zawala wszytkie elementy dzieki ktorym ludzie potrafia grac w H'n'S latami, nawet w SinglePlayer. Bo nie oszukujmy sie - gloryfikujecie Multi w D2 a tak naprawde nie rozni sie ono niczym od Singla, poza tym ze mozna sobie zrobic Taxi, jest duzo latwiej skonczyc Hell niz na Singlu, jest duzo latwiej ubrac postac no i sa lagi. :)

Ja poraz kolejny polece (dla osob, ktore chca w cos pograc czekajac na D3) D2 z modem "MedianXL" (ostatecznie "Eastern Sun" ale mniej zmian) lub Titan Questa z modem "Lilith" (ostatecznie "Underworld" ale tez mniej zmian). Te mody sa jak zupelnie nowe gry. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 18:45 
 
Median jest fajny, ale niestety malo osob w niego gra, a sila Diablo jest wlasnie Battle.Net i tysiace ludzi, ktore wciaz na nim graja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.