mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 00:42 
Cytuj  
to juz zostalo wymienione ;]

http://www.hltv.org/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ok bojz, ale naspamowaliscie w moim topiku. Wiec moze zapyytam jakich gier co niedawno wyszly lub wyjda upatrujecie jako nowa platforme dla egamingu?

HON zaczyna sie pojawiac na Lanparty (europejskich zwlaszcza) mimo ze jest w fazie bety. Chociaz nagrody jeszcze srednie, ale mniej wiecej co tydzien jakis znany (podobno) player z Doty sie przenosi. Latem ma byc kilka duzych imprez.
Na strzelankach sie nie znam, bo glupio sie oglada nie znajac specyfiki danego tytulu, zreszta wychowalem sie jako noskill wsrod quakowych mastah i te wszystkie CSy, battlefieldy, CoDy to dla mnie porazka (jak paraolimpiada przy dawnych mistrzach fps).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 08:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
powiedzial alda ;pp

No ale ma duzo racji w tym mimo wszystko.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 08:45 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Pomine juz fakt, ze Cejrowski mowi straszne glupoty.


Zapomniałeś dodać IMHO

Nie, zupelnie obiektywnie to kretyn.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 08:56 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Troche nam sie offtopnelo.
Moglbym cie wyslac do ogromnej ilosci literatury (ksiazki, prace naukowe) dotyczacej treningow silowych, wydolnosciowych czy aerobowych albo pokazac ci przykladowe plany 'niezwyklych' treningow.


i tu trzeba by postnac zdjecie mirtula.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 08:56 
Cytuj  
jak robi pompki na jednej rece :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 13:07 
Cytuj  
Tomu, to co w CS powinni latac jak w quaku? ;p

po prostu inne gry. CSy, CoDy itp. są bardziej kampiace i tyle


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 13:17 
Cytuj  
@high, nie chce nikogo urazic, ale fpsy dla mnie to taka małpia rozrywka tylko.
A fpsy nieskillowe to rozrywka dla uposledzonych małp ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 13:23 
Cytuj  
Dfo do której grupy się zalicza?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 13:28 
Cytuj  
fpp != fps ;]

Ale plz, nie chce zaczynac dyskusji na ten temat, tylko hajowi odpowiedzialem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 13:32 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
fpp != fps ;]

Ale plz, nie chce zaczynac dyskusji na ten temat, tylko hajowi odpowiedzialem.


W wow też mogę ustawić tryb fpp, ale to nie zmienia faktu, że dfo też jest bardzo manualną grą (porównując do fps'ów), polegającą na umiejętnym celowaniu i też się strzela. Co prawda nie z pestek, ale z boltów.
Ok eot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:22 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
@high, nie chce nikogo urazic, ale fpsy dla mnie to taka małpia rozrywka tylko.
A fpsy nieskillowe to rozrywka dla uposledzonych małp ;]

No i po pierwsze nie pisz, ze cos jest no skill, bo wleca jakies fanboje i niepotrzebny flame bedzie ;/ Co prawda uposledzone malpy calkiem pasuje, jesli w quaku lataja normalne malpy ;] I nie chce tez za bardzo ciagnac dyskusji... wall of text mi wyszedl :/

Mysle, ze krzywdzisz takie gry mowiąc o nich no skill. W sumie jak nie lubisz i nie grasz to moznaby powiedziec, ze nic o nich nie wiesz. No ale mozesz mi zarzucic, ze malo wiem o grach typu quake. I w sumie prawda. Ja w sumie zaczynalem od takich codow, przyznam, ze lubie klimaty wojenne, militarne. Wczesniej byl quake, ut, cs ale raczej po lanie z kumplami. I w sumie bardziej teraz zwracam uwage na te szybsze gry. Mimo to w kazdej z tych gier trzba wypracowac osobnego skilla i kazda ma cos fajnego.

Predzej pasowaloby bys nazwal te gry no aim-cod, bf. No bo nie da sie ukryc, ze umiejetnosc celowania w quaku jst najwyzsza w tych wszystkich grach fps. Ale w sumie tam glownie o to chodzi, solo gracz jesli umie grac porobi wszystkich. W codzie masz troche wiecej teamplaya, ale tez pojedynczy grac moze zabic wszystkich. Jesli chodzi o bf, jakbys niewiadomo jak zajebisty byl sam nic nie zdzialasz. I koles z quaka nie bedzie tam wymiatal, bo w bf aim prawie nie ma nic do rzeczy.

Mimo to wchodzac jako newbie do obojetnie ktorej z tych gier, dostajesz wpierdol. Bylem na minimalnie tdm cod4, byl koles co niby ogarnial quake i przyszedl sobie poszczelac, mowil, ze troche zna mapy itp. Myslalem, ze da rade a najbardziej dawal ciala. Ale pewnie gdyby to byla nowa gra i wszyscy graliby od poczatku, to pewnie dawalby rade. Mysle, ze cod4 jak i ET sa calkiem dobrym mixem miedzy jednym a drugim.

Podsumowujac IMO w kazdej grze jest skill, ale na rozny sposob.

PS. gralem troche w warsowa, ale jedyne co mi sie tam podobalo to instagib, poza tym jakos bez jaj. Quake ma klimat jakos.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:30 
Cytuj  
Gry jak BC2 sa wlasnie dlatego fajne, ze nie trzeba sie obracac i celowac z predkoscia swiatla, zeby nie byc poniewieranym. Wystarczy troche pomyslec, pokombinowac i mozna sobie dobrze dawac rade. Quake mi sie podobal jak mialem nascie lat. Teraz sie starzeje i wole cos bardziej statycznego. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:40 
Cytuj  
Zgadzam się, gry takie jak Quake dla ludzi nie do końca wykształconych psychomotorycznie mogą wydawać się nie-skillowe tudzież ciężkie do ogarnięcia.

h3h3 :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:51 
Cytuj  
Sporo też robi gust ;) A co do nieskillowego quake, to faktycznie spotkalem sie z komentarzami - quake jest dla noobow lol


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:51 
Cytuj  
a ja zawsze mialem wrazenie, ze w duelach dosc duza czesc 'skilla' to po prostu dobra pamiec.
wiedziec gdzie wsadzic rakiete i tyle.
widac to nawet na filmikach, ktore wklejacie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:55 
Cytuj  
Znajomość mapy jak swojej żony to jedna rzecz.

Predicty i spawn kille to druga rzecz.

Movement perfekcyjny to kolejna.

Acc jeszcze następna.

I tak bez końca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 16:00 
Cytuj  
taa to jest zlozona rzecz. Podobnie w CS np. niektore sciany byly zbugowane i ludzie przez nie walili. W cod4 w cholere glitchy, albo jak rzucic granat w odpowiednie miejsce by skutecznie blokowac team itp.

No w QW widze, ze są stale spawny, ale jak ja gralem to glownie to mnie spawn killowali ;)

wracajac do tematu, z mount & blade moznaby ligi porobic ;P


_________________
.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 1.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 16:57 
Cytuj  
Nie można porównywać FPS do jakiejkolwiek innej 'dziedziny' gier. Dziwne są komentarze, że gry FPS niby to gry przystosowane dla 'debili', tylko jakoś dziwnie się składa, że zawsze wypowiadane są takie opinie przez osoby, które z FPS-ami miały małą styczność. Każda gra na swój sposób wymaga skilla, może czasem raw skill a czasem coś innego - lecz nigdy nie ma żadnej gradacji IMO

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 17:35 
Cytuj  
czyli wdl ciebie tf2 wymaga skilla?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.