mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 15:02 
Cytuj  
raas napisał(a):
Wywaliło mi grę i dostaje teraz error 2146697211 przy próbie odpalenia launchera, ktoś coś wie na ten temat?


Ktoś dał taki resolve:
Yea i did i closed out the launcher disabled my anti-virus then i launched it as a admin then it worked

już.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 15:03 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Jedynym minusem dla niej mogą być negatywne opinie takich guru jak Kripp właśnie..


Kogo? Dobry zart :P
Kripp to nikt, gwiazdka ala Doda itp :p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 15:19 
Cytuj  
Heh. Dla mnie to żaden guru. Ale lubię go oglądać, bo facet po prostu naprawdę ogarnia temat. Ma łeb na karku i umie spoko rozkminić ocb. Oglądając go można później we własnej grze wykorzystać jego tipsy i triki.


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 15:28 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
raas napisał(a):
Wywaliło mi grę i dostaje teraz error 2146697211 przy próbie odpalenia launchera, ktoś coś wie na ten temat?


Ktoś dał taki resolve:
Yea i did i closed out the launcher disabled my anti-virus then i launched it as a admin then it worked

już.

Problem rozwiązany poprzez usunięcie foldero FINAL FANTASY XIV - A Realm Reborn z My games(ten zawierający save z wyglądem postaci itp.)


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 15:53 
Cytuj  
Kripp... to ten "zajebisty" gościu, który jakiś czas temu pojechał na maksa po jakieś grze (kurde, nie wiem, co to była za gra :( ... a dziś to jego jedna z lepszych gier. W ogóle mnie rozwala jak ktoś piszę o takich ludziach "guru" :lol: Taki sam z niego guru jak z Rocka...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 16:00 
Cytuj  
Tak, pojechał po Path of Exile, kiedy ta gra była jeszcze krapem jak nie wiem co :] Faktycznie, teraz to jedna z jego ulubionych gierek. Ale sam przyznaj, że gość naprawdę ogarnia temat. Porównanie go do Rocka to trochę słabo. Rock to właśnie taki celebryta, bez żadnego teorycraftingu i bez specjalnego rozkminiania gier. Dla Krippa oprócz bazy oglądaczy liczy się jeszcze to, żeby gierę skumać właśnie pod względem mechaniki.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 17:27 
Cytuj  
Nie wiem kto to Kripp (wogole mi sie nie podoba idea patrzenia na to jak ktos gra w gre), ale mi FF XIV tez sie nie podoba. Kolejna gra w ktorej mozna sobie bezstresowo poklikac bez sensu, wylaczajac myslenie.

W XI czlowiek sie przez pierwszy miesiac uczyl grac, a i tak przez nastepne lata sie okrywalo cos nowego. Zbieranie BSow, CP, system aggro, ciekawe moby. Od poczatku bylo trudno i ciekawie.

XIV jest wykonana wzorowo, gra sie przyjemnie mimo banalnosci rozgrywki, ale mam nadzieje, ze na wyzszych levelach jednak pojawia sie jakies wyzwania, bo inaczej nie widze siebie w niej dluzej niz przez miesiac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 17:44 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Nie wiem kto to Kripp (wogole mi sie nie podoba idea patrzenia na to jak ktos gra w gre), ale mi FF XIV tez sie nie podoba. Kolejna gra w ktorej mozna sobie bezstresowo poklikac bez sensu, wylaczajac myslenie.

W XI czlowiek sie przez pierwszy miesiac uczyl grac, a i tak przez nastepne lata sie okrywalo cos nowego. Zbieranie BSow, CP, system aggro, ciekawe moby. Od poczatku bylo trudno i ciekawie.

XIV jest wykonana wzorowo, gra sie przyjemnie mimo banalnosci rozgrywki, ale mam nadzieje, ze na wyzszych levelach jednak pojawia sie jakies wyzwania, bo inaczej nie widze siebie w niej dluzej niz przez miesiac.



Poniżej coś co cię powinno zainteresować.

The Great Labyrinth of Bahamut will be the hardest content at the start of ARR. According to Producer and Director Naoki Yoshida: "It will contain a lot of things such as what happened after the Seventh Umbral event. While I can’t really say too much about the mechanics, there will bosses that can only be defeated by performing certain actions and that have different phases. Without having a party that can deal the proper amount of damage, you won’t be able to move past certain phases. Additionally, there will be shared damage type of attacks that you will need to have 4 people get hit by, as well as have a certain character act as a channeler for the damage. There will be a lot of different elements present."

Crystal Tower will be 24-player content that shouldn't be too difficult. They've adjusted it to be enjoyable for everyone.

In addition to the Primal battles, there will be Hard Modes for dungeons.

Źródło:
http://ffxiv.zam.com/story.html?story=32855


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 17:48 
Cytuj  
No na takie rzeczy licze.

Zeby nie bylo: nie skreslam tej gry, te pierwsze levlele robi sie calkiem przyjemnie, ale jak gra w dalszej rozgrywce sie jakos diametralnie nie zmieni to nie wiem czy dam rade tak sobie lajtowo klikac przez dluzszy czas.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 17:55 
Cytuj  
Jak przeoramy endgame to wtedy będzie wiadomo.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:05 
Cytuj  
To latanie na początku po Limsa Lominsa strasznie wpienia :F... Idziesz gadasz, potem wracasz i gadasz i tak jeszcze 50 razy :0. Chyba nie ogarniam tego klimatu:P. Wszedzie pikachu biegają(ale to pewnie dlatego, że dali arcanista teraz). Sporo latania jest na początku co trochę rozprasza bo questy porozrzucane są dość chaotycznie imo. CHyba się nie potrafię przestawić na azjatycki sposób myslenia :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:11 
Cytuj  
good good jednego botera mniej


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:19 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
good good jednego botera mniej


Nie jaraj się tak dzieciaku ;). Botów raczej Ci nie zabraknie bo to przecież gra od azjatów :roll:. Szkoda tylko, że zasad poprawnej pisowni nie opanowałeś:/.

Robię drugie podejście na gladiatorze/maraduerze. Może bez pikachu za plecami będzie lepiej;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:31 
Cytuj  
Mnie gra rozpierdoliła już na samym początku, kiedy wyskoczyły latające chomiki z trąbkami.


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:40 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Mnie gra rozpierdoliła już na samym początku, kiedy wyskoczyły latające chomiki z trąbkami.


Zażywałeś coś przed odpaleniem gry ? ;)


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:41 
Cytuj  
Walnąłem sobie browara, ale nie sądzę, żeby jedno piwo tak podziałało ;) Chomiki były, latały, grały na trąbkach i gadały, że tylko ja je widzę i nikt inny :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:47 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Mnie gra rozpierdoliła już na samym początku, kiedy wyskoczyły latające chomiki z trąbkami.


Taa.. to tez mnie rozwalilo :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:51 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Mnie gra rozpierdoliła już na samym początku, kiedy wyskoczyły latające chomiki z trąbkami.


No cóż ;). Na pewno gierka nie jest dla każdego. Z jednej strony fajnie zrobiona ale klimat no cóż, nie dla każdego :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:56 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
To latanie na początku po Limsa Lominsa strasznie wpienia :F... Idziesz gadasz, potem wracasz i gadasz i tak jeszcze 50 razy :0. Chyba nie ogarniam tego klimatu:P. Wszedzie pikachu biegają(ale to pewnie dlatego, że dali arcanista teraz). Sporo latania jest na początku co trochę rozprasza bo questy porozrzucane są dość chaotycznie imo. CHyba się nie potrafię przestawić na azjatycki sposób myslenia :P.


E tam. Nie ma tego latania az tak duzo. Leveluje sie ogolnie strasznie szybko.

Przez takie podejscie gry sa coraz prostrze. Mmo przyszlosci to jeden NPC na zone, ktory bedzie dawal wszystkie questy, najlepiej w paczkach po 20. Do wykonania questa tez nie bedzie dalej niz 5 sec drogi, zeby przypadkiem jakis dzieciak sie nie zniechecil i nie poszedl grac w co innego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 sie 2013, 18:59 
Cytuj  
No ja czekam na mmo w ktorym zdechne 3+ razy w pierwszej godzinie gry :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.