mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 01:10 
Cytuj  
A nam sie o dziwo całkiem przyjemnie biega. Jak pomysle o mozliwosciach skilowych, mieszaniu drzewek i zmianie (morfingu) to wg mnie wcale tak malo tych skili nie ma. Poza tym po cholere mnozyc skile w nieskonczonosc?
I nie zgadzam sie z opiniami o braku feelingu, wg mnie gra ma swoj wlasny klimat. Bierze sporo elementow z poprzednich czesci i dodaje nowe. Wyglada ślicznie. Questow malo? Jak dla mnie akurat. Mozna sobie spokojnie poczytac i posluchac historie i - dzieki bogu - nie ma przynajmniej na razie - "idz i przyniesz 500 flakow z wilkow"). Ciekawy jestem jak bedzie pvp pyrgalo.

juz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 01:15 
Cytuj  
ehhh nawet to jest slabiutkie w porownaniu z Mor/Ob/Sky. :/

http://www.youtube.com/watch?v=Daq_JJ3lua0

No i zapomnialem dodac - UI = chujostwo gorsze od Skyrima, nadajace sie do MMO jak siodlo dla swini.
Dzien zniesienia NDA bedzie dniem jednego z wiekszych shitstormow w dziejach gatunku.. tym razem juz przed premiera lolz. :) No chyba ze twardo beda trzymac NDA do premiery... nei zdziwilbym sie - maja powody.

BTW. Nie mozna nurkowac... w TES! Argonianie sa wodna rasa... i w kazdej grze miali raciala do oddychania pod woda... :roll:
/rence ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 07:47 
Cytuj  
Jak dla mnie im dalej, tym lepiej. Niby nic wielkiego, ale powiedzialem sobie, ze nie skoncze dopoki nie wyjde z pierwszej wyspy. Graficznie jest na prawde dobrze (gram orkiem, jeszcze sprawdze Norda czy poprawili snieg, bo w poprzedniej becie wygladal slabo).
Kombat jest wciaz do dopieszczenia, ale zalozenia wygladaja jak na razie Ok. Cyrodill o wszystkim zadecyduje. Mam nadzieje, ze znajde tam zarowno duzo pvp jak i pve.
Gra dupy nie urywa, ale na razie wyglada przyzwoicie. Zapewne dzieki combatowi i grafice. Pierdolnal bym barana przy kolejnym sticky target. Natomiast z p2p to sie imo sie przeliczyli. Powinno byc b2p i pewnie tak zrobie. Kupie, pogram miecha i wroce jak zniosa abonament.
Ale na razie trzeba pocisnac jeszcze 5 lvli i do cyrodill.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:21 
Cytuj  
Powiem krótko, lvl 10 i mi sie nadal podoba czym dalej tym lepiej.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:22 
Cytuj  
a udalo ci sie zalogowac? u mnie jest requesting login i chuj.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:22 
Cytuj  
A u mnie zawiesza się przy przejściu do kolejnej lokacji - wisi loading screen od kilkunasyu minut.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:24 
Cytuj  
Dlugie loadingi spowodowane sa spowodowane kolejkami do danej zony.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:27 
Cytuj  
ah ok, dzieki.

tak narzekales, marudziles, i taka zmiana :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:44 
Cytuj  
Nyx, stary troll;)
Mendol robimy topici klasowe? Albo moze jeden wspolny o mechanice? Czy dajemy sobie siana?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 08:45 
Cytuj  
Ta oczekiwałem gowna od jakiejś no-name firmy, a tu mile zaskoczenie.

Jak grac panie premierze mam ciezki wybór miedzy nightbladem, a dragon knightem.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 09:13 
Cytuj  
Ja sobie ESO całkowicie odpuszczam jednak. Kombat drętwy i nieciekawy w sumie, dziwne że po całkiem udanym tej kwestii Nevervinter ktoś wypuszcza tak sztywnego gniota. Quetsy jak dla mnie w ESO są nędzne, a UI doprowadza mnie do kurwicy. Jak mają taki budżet to powinni rozdzielić i osobno zaprojektować UI dla każdej platformy, to co jest dla PC to jakby ktoś mi splunął w twarz non stop jak coś muszę zrobić. Jedyne plusy jakie widzę to znośna grafika i chyba wielkość świata, ale to plusy "jadnorazowe" bo endgame się ich już nie doceni. Dodatkowo mag w tej grze to jakiś kiepski żart, po 2-3 castch ma się 0 many i ciężko zabić nawet drugiego mobka.

Zdecydowanie wolę już przeklinać "czerwone pomidory" w WoT niż męczyć się z tym gównem.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 09:17 
Cytuj  
w sumie na bezrybiu i rak ryba (odnosnie teso) ale jak dla mnie za duzo bledow problemow z ta gra - a termin wydania juz wkrotce..
nie wiem jak u innych ale (widze po forum sporo osob ma problemy) z loadowaniem zone, z dziwnymi randomowymi crashami i wogole

osobiscie 2 postacie mi utknely na screenie logowania i trzeba czekac do jakiegos maintenance..
zrobilem 3 postac i narazie dziala (sporo bledow zakladam jest dlatego ze gra nie jest zoptymalizowana pod win xp) a np ja mam taki system (bo jak wyjasnic inaczej ze inne mmo smigaja na roznych detalach a eso sie wywala co jakis czas ( a warunki minimalne przeciez spelniam)..

zapewne pogram jeszcze troche w ta bete, moze w inne a z kupnem gry wstrzymam sie do wyjscia i sprawdzenia czy w/w bledy sie nie pojawiaja

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 09:22 
Cytuj  
Jakby gra była B2P to bym mogl zaplacic te 250zl od reki.
Ale B2P + Abo + Item shop + collector edition. to juz jest jak na moj gust zbyt duzy cash grab, swiadczacy o tym, ze gra bedzie B2P 2 ciagyu 6 miesiecy i F2P w ciagu roku.

Na te chwile nie ma tu nic, co mogloby mnie zachecic do placenia abonementu. Najgorsze jest, to ze wzieli mechanike ze Skyrima i jeszcze ja uproscili (przynajmniej pod niektorymi wzgledami), dla mnie to juz jest przegiecie pały.

Levelowanie idzie strasznie powoli. Jak dla mnie za wolno.

Animacje sa chujowe. Naprawde. To jest poziom mniej-wiecej Morrowinda. Za czasow Morrowinda, to moze bylo i dobre, ale teraz mamy 2014 rok. Samych animacji pewnie nie poprawia, ale, naprawde sa mozliwosci, zeby dodac secondary-movment do postaci, zeby to wygladalo jakos bardziej przekonujaco...
Sorry, ale po Assassin's Creeed 3/4, gdzie animacje to jest absolutna czolowka, ciezko sie na to patrzy...

Combat, mi sie nawet podoba. Ale ze wzgledu na chujowe animacje, jego feeling jest strasznie drewniany.

Do tego jeszcze voice overy. Kolejny nietrafiony pomysl. I tak wszystko przeklikuje, nie wiem co do mnie mowia i szczerze mowiac gowno mnie to obchodzi.
Jedyne MMO, w ktorym VO były zrobione dobrze to GW2. Glownie dlatego, ze sluza one za background noise, a nie jako glowny ficzer. A po premirze VO sa nagrywane przez developerow (huehue) i wogole zrezygnowali z VO dla main story.
(zamiast chujowych VO, mogliby zatrudnicc wiecej animatorow, albo jednego programiste odpowiedzialnego za animacje).

UI mi sie podoba. Tzn. okienka byłby lepsze, ale podoba mi sie fakt, ze glowna czesc UI, nie jest zasrana toolbarami, paskami, combat logami i innych chujstwem, ktore stało sie trademarkiem MMO. Jakbym mial zamiar grac w excela, to bym go wlaczyl.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 09:39 
Cytuj  
No ja pogram jak mi kac dzisiaj przejdzie... Póki co czytam artykuły w prasie i ogólnie to spory shitstorm widzę na nich już poleciał.
Wątpię aby odważyli się na taki krok jaki miał miejsce w FF XIV.

Jedno wiem - od poniedziałku panowie z Zenimaxu będą kurwa spać w biurze i zapierdalać po 16 godzin. Bankowo.

Czekam tylko na jakiś odzew z ich strony. Mam nadzieję, że zniosą abo albo przesuną premierę o kilka miechów co najmniej bo w dwa miechy nie da się "udekorować" wszystkich zon, dodać npców, poprawić combat, animacje i poprawić sam feeling.

Mi akurat w poprzedniej becie grało się i zakładam, że teraz będzie podobnie ale bardzo bym chciał żeby gra nie zaliczyła faila.

Serio, czekam na reakcje ze strony ZO i Bethesdy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 09:43 
Cytuj  
tak jak inside napisal, leveluje sie w chuj wolno.
wprowadzajac pvp, powinni przyspieszyc to troche, albo w ogole dac opcje /level 10 i tyle.

eh i auridon wisi ;/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 09:54 
Cytuj  
Coś chyba nie tak, bo logowanie wisi od kilku minut.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 09:56 
Cytuj  
nah, poszlo po paru minutach, chyba faktycznie kolejki sa.

kurde jak tak patrze, to kombinacji skilli z morphingiem, armorem jest naprawde w uj.
np. wystarczy miec jedna czesc heavy armora zeby dostawac bonusy z niego.
fajne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 10:02 
Cytuj  
Ta morphing dodaje troche do kombinacji. Ale szczerze, mowiac to nie podoba mi sie, ze jest to permamentny wybor, osobiscie wolabym miec oba zmorphoane skile i po prostu wbierac, ten ktory mi sie podoba.

Mam nadzieje, ze w tej grze jest jakis respec (najlepiej darmowy), bo jakbym mial jeszcze raz levelowac, tylko po to zeby inne morphy wybrac, to bym ich chyba spalił...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 10:05 
Cytuj  
PS. Daj sobie spokój z WinXP. Będziesz miał poważne problemy z grami (i prędzej czy później z innymi aplikacjami) coraz częściej. Pewnie też masz normalny WinXP 32-bitowy, a to oznacza, że będziesz miał w nowszych grach crashe, bo aplikacje mają limit 2GB pamięci do zaadresowania, a to na dzisiejsze czasy za mało. Ogólne WinXp to prehistoria jest i nie ma powodów aby się go trzymać dalej. Zmień na coś nowszego i koniecznie 64 bity.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2014, 10:05 
Cytuj  
w sumie na bezrybiu i rak ryba (odnosnie teso) ale jak dla mnie za duzo bledow problemow z ta gra - a termin wydania juz wkrotce..
nie wiem jak u innych ale (widze po forum sporo osob ma problemy) z loadowaniem zone, z dziwnymi randomowymi crashami i wogole

osobiscie 2 postacie mi utknely na screenie logowania i trzeba czekac do jakiegos maintenance..
zrobilem 3 postac i narazie dziala (sporo bledow zakladam jest dlatego ze gra nie jest zoptymalizowana pod win xp) a np ja mam taki system (bo jak wyjasnic inaczej ze inne mmo smigaja na roznych detalach a eso sie wywala co jakis czas ( a warunki minimalne przeciez spelniam)..

zapewne pogram jeszcze troche w ta bete, moze w inne a z kupnem gry wstrzymam sie do wyjscia i sprawdzenia czy w/w bledy sie nie pojawiaja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.