mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 23:21 
Cytuj  
Chodziło mi o fakt ze w wow-a grają idioci.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 23:30 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Chodziło mi o fakt ze w wow-a grają idioci.


mógłbyś zacytować, gdyż pomimo że czytałem wszystkie posty nie znalazłem takiego


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 23:32 
Cytuj  
Gdzie jest Asmax? :[
Zajebisty flame ;) Tak trzymac!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 23:39 
Cytuj  
Cytuj:
poziom dowcipu 14-sto latka :<

foch...
w ogóle to sie jakis FFA zrobił:p... Nie wiem komu mam kibicować...
Asmax! Asmax! Asmax! ;-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 08:09 
Cytuj  
Hayt napisał(a):
19% odpowiedzi w tym topicu zostalo wyprodukowanych przez samego Highlandera, podejrzewam ze jakby je sam przeczytal to by nie wiedzial o co w nich chodzilo :|


nie wiem nie liczylem, nie bede sie spieral ile napisalem % w tym temacie, ale nawet jesli to mnie zaczepili ja odpowiadalem....a ilosc mojego "spamu" spadnie. Ja rozumiem, Ty glupi jestes :D

MagPS napisał(a):
Tak (argument ten byl pisany juz na poczatku, wiec o co ten spór?); tylko ten konflikt o którym mówisz zaczeli obrońcy WoW-a

hmm... podejrzewam, ze w sumie chodzi o gadanie na kazdym kroku, ze w WoWa graja idioci.

Icrom napisał(a):
Nie wiem komu mam kibicować...

mi. ;)

cya!


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 09:28 
Cytuj  
Sylvian - no comment, zachowujesz się jak podwórkowy Burek, który kilka lat temu dostał z buta, nie może tego zapomnieć i próbuje swoim brakiem uzębienia "ugryźć" mnie w pięte. Rozumiem, że teraz staniesz za każdym, kto stanie na mojej drodze, popierając nawet największych frustratów i pisząc największe idiotyzmy. Good luck w tej błazenadzie 8)
Zresztą identyczne zachowanie jak Xanth i odwrotne jak Karol66 - ale jaki poziom taki styl.

Xanth - o czytaniu ze zrozumieniem się nie wypowiadaj bo rozśmieszasz, a mam uszkodzone żeberko i za bardzo nie mogę się śmiać... :(

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 10:32 
Cytuj  
Cytuj:
mam uszkodzone żeberko i za bardzo nie mogę się śmiać... :(

ojejka jejka ;-)
Xanth widzisz ! przez Ciebie Mark cierpi ! Nie bedziesz mial wyrzutów sumienia ?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 10:34 
Cytuj  
Laughing my ribs off!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 10:42 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Xanth widzisz ! przez Ciebie Mark cierpi ! Nie bedziesz mial wyrzutów sumienia ?


ale cierpienie uszlachetnia więc wszystko dla mojego dobra 8)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 11:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Sylvian - no comment, zachowujesz się jak podwórkowy Burek, który kilka lat temu dostał z buta, nie może tego zapomnieć i próbuje swoim brakiem uzębienia "ugryźć" mnie w pięte. Rozumiem, że teraz staniesz za każdym, kto stanie na mojej drodze, popierając nawet największych frustratów i pisząc największe idiotyzmy. Good luck w tej błazenadzie 8)
Zresztą identyczne zachowanie jak Xanth i odwrotne jak Karol66 - ale jaki poziom taki styl.

Xanth - o czytaniu ze zrozumieniem się nie wypowiadaj bo rozśmieszasz, a mam uszkodzone żeberko i za bardzo nie mogę się śmiać... :(

Ależ Ty żałosny się robisz osttanimi czasy... że niby Ty mnie tak kopnełeś - nie schlebiaj sobie.
Dopisujesz sobie ładną ideologię zamiast krytycznie spojrzeć na swoje posty. Podobno uważasz się za inteligentnego faceta a dajesz się podpuszczać jak małe dziecko - wystarczy krzyknąć "WoW Sux" i Mark w pełnej zbroi płytowej zaczyna szykować krucjatę...

Tak się akurat złożyło, że całkowicie zgadzam się z tym co napisał tu Xanth (i wcześniej Karol na temat wiadomy). Natomiast jedyne czego Ty próbujesz to jakieś inwektywy... Zdarzało się, że i z Tobą się zgadzałem w kilku sprawach, zdarzało się że wręcz przeciwnie - różnie bywa. Ale ostatnio poziom tego co piszesz podpada pod typowego WoW-boy'a ;)

Jak wam tak ciężko zrozumieć, że nikt się nie czepia grazy wow'a tylko zauważył pewną zależność odnośnie wieku i inteligencji to niezmiernie mi przykro. Może czas spróbować czegoś mniej wysilajacego szare komórki...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 11:40 
Cytuj  
NO WIESZ ! Jeszcze Ty chcesz zeby mark cierpiał... POTWORZE ! ja bym nie miał serca na takie coś...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 11:56 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Laughing my ribs off!


LMRO ftw!


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 12:19 
Cytuj  
Cytuj:
Jak wam tak ciężko zrozumieć, że nikt się nie czepia grazy wow'a tylko zauważył pewną zależność odnośnie wieku i inteligencji to niezmiernie mi przykro.


Poczytaj posty Xanth-a. Nie zareagowałem na jego pierwsze plunięcie, ani na drugie, ale jak ktoś chodzi i w każdym poście musi ująć swoją prawdę życiową do której dochodził przez ostatni rok "jacy to gracze WoW-a są głupi, a EQ2/SWG mądrzy" to czułem się w obowiązku zaprzeczyć temu idiotyzmowi.
Czas też zrozumieć, że żadnej zależności nie ma i być nie może. Jedyna zależność poparta jakimiś dowodami to taka, że w WoW-a grają fani MMORPG i/lub fani Blizzarda. Nikt nigdy nie przeprowadzał żadnych badań, nigdzie nie ukazał się żaden artykuł na ten temat, oprócz tych kilku zdań frustrata Xanth-a.

Tak jak napisałem podobną elekwencją mogę się wykazać odnośnie każdego MMORPG-a, ale nie chcę się powtarzać..

Sam wiek, nie jest tak do końca ważny. 17-latek potrafi pisać, grać i się bawić z większym sensem (i sercem) niż podstarzały frustrat, który wie wszystko, a z racji wieku jest najmądrzejszy, najsprytniejszy i w ogóle najlepszy.

A teraz mała próbka Xanth style w moim wykonaniu:
przeciętny gracz L2 to żółtek, 1.50m wzrostu, z peenem o długości 5cm (we wzwodzie) - co za tym idzie sfrustrowany na tle seksualnym, najczęściej mimo nawet kilkudziesięciu lat na karku ciągle niezdeflorowany, no-life, bez rodziny, zarabia farmując cash i sprzedając go na ebay-u, okularnik.

xanth style (ciąg dalszy): jak już doszliśmy do jedynej słusznej prawdy życiowej każdego gracza L2 mam prawo wyzwać od żółtków, small peenów, prawiczków, farmerów itd.

milusio? :lol:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 12:49 
Cytuj  
I znów inwektywy pod adresem innych. To jedynce na co Cię stać?
Mark24 napisał(a):
milusio? :lol:

Może i nie milusio ale nie będę nikogo od podwórkowych burków wyzywał z tego powodu. Wiesz my ludzie dorośli (i nie chodzi mi tu bynajmniej o wiek) potrafimy dyskutować a nie opluwać innych bo maja inne zdanie ;)

Jasne że 17 latek może mieć więcej oleju we łbie niż niejeden 30-40latek co nie zmienia faktu, że to wyjątki - a jak wiadomo wszędzie w życiu socjalnym znajdą się wyjątki - więc to nie jest żadna prawda objawiona.

Może i badań nikt nie przeprowadzał - ale wystarczy zagrać. Jakoś nie mogłem się przebić przez tą ciemną masę. Jasne, że jak się gra w coś dłużej to raczej z os. na swoim poziomie ale to wcale nie znaczy, że idioci wogóle tam nie fukcjonują (a są i to w niestety sporej ilości). Na tyle sporej, że natężenie uber ownerów na virtualny km2 może być momentami nie strawne.
W żadnej innej grze się z czymś takim nie spotkałem do tej pory.

Anyway, odpowiedzi na zasadzie "on tak zrobił to ja też" jakoś mnie nie przekonują.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 13:08 
Cytuj  
inwektywy?!? - ee tam to prosty i dosadny język, brak bawełny na owijanie, ale zainteresowanym wysyłam numer konta - można wpłacać dowolne sumy.

Przykład Xanthczyzny w moim amotorskim wykonaniu, a nie jakaś riposta.
Ja grałem długo i na moim serwerze odsetek idiotów był identyczny jak w innych mmorpgach. A sporo osób z tego forum i nie tylko mogłoby się uczyć socjala od 17-22 letnich ludzi, z którymi byłem w gildii i którzy praktycznie tą gildię prowadzili.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 13:14 
Cytuj  
Raczej Ci nie napiszę w tym "prostym i dosadnym" języku co myślę - raczej się nie zniżę do tego poziomu...

IMO powinieneś skorzystać z okazji i też się poduczyć.

Chyba wyczerpaliśmy temat także EOT z mojej strony (choć zastrzegam możliwość reaktywacj ;))


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 13:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Poczytaj posty Xanth-a.

Xanth napisał(a):
Dlatego tez napisalem "WoW-boy", co jest synonimem typowego kretyna grajacego w WoWa.

Mark24 napisał(a):
A teraz mała próbka Xanth style w moim wykonaniu:
przeciętny gracz L2 to żółtek, 1.50m wzrostu, z peenem o długości 5cm (we wzwodzie) - co za tym idzie sfrustrowany na tle seksualnym, najczęściej mimo nawet kilkudziesięciu lat na karku ciągle niezdeflorowany, no-life, bez rodziny, zarabia farmując cash i sprzedając go na ebay-u, okularnik.

Jak to juz ktos napisal: "nie mam ochoty kopac sie z koniem". Tym samym nie mam zamiaru znizac sie do twojego poziomu. Co nie znaczy, ze juz nie jestes przyglupem.

X.

Edit: poprawka ucietego wyrazu.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 9 sty 2006, 13:50 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 13:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
poskreslanie rzekomego idiotyzmu grajacych w ta gre.

Aha. Rzekomego.

X.

PS. "Gdy fakty nie zgadzają się z ideologią, tym gorzej dla faktów" :lol:


Xanth przeciez ty sam grasz w wow o ile wiem:O Tak zle myslisz o sobie :|? Skad taka niska samocena :|? Nie jestes idiota! /hug

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 13:40 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jak to juz ktos napisal: "nie mam ochoty kopac sie z koniem". Tym nie mam zamiaru znizac sie do twojego poziomu. Co nie znaczy, ze juz nie jestes przyglupem.

X.


odpowiem równie treściwie i na identycznym "poziomie":

*ziew* (do tego wymuszony, bo koleżanka nie mogła przyjechać w ten weekend :( )

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 13:42 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
...nie mam zamiaru znizac sie do twojego poziomu.

może miałeś na myśli to że nie masz zamiaru wzrosnąć do jego poziomu ;-) no offence :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.