mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19066
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 13:17 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Sęk w tym, ze tzw programy "Third party" wcale nie sa nielegalne. Zreszta zobaczcie ile jest trainerow i modow do gier, gdyby to bylo neilegalne to tyle by tego bylo wszedzie?;]

Cut the shit, cheers mate, bye.


Trainery, kody na niesmiertelnosc sa robione dla dzieciakow, ktre nie maja cierpliwosci do ucziciwego przechodzenia gier. Tworcom gier to odpowiada. Maja w dupie czy ktos przechodzi gre uczciwie czy nie uczciwie.

Mowiac szczerze tez mam to w dupie jesli chodzi o gry silngle player, ale jak ktos w shooterze multi odpala niesmiertelnosc to odrazu rozpierdlala cala gre, ale zawsze mozna zmienic sobie hosta. W mmorpg siedzi sie zazyczaj na jednym serwerze i jak ludzie zaczynaja botowac to jest sie bezradnym.
Jak dla ciebie third party soft jest legalny i uczciwy to specjalne chyba nie mamy o czym dyskutowac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 13:34 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Huck --> z tego co wiem masz 2 kompy, czasem grasz dwiema postaciami naraz, wiec albo uzywasz windowera do "czegos jeszcze", albo ja czegos nie rozumiem. Sam mam czesto odpalonego notebooka i w nim sprawdzam rozne rzeczy (syntezy itp) i Windower jest mi komleptnie do niczego nie potrzebny.
Robię podobnie, w sumie wpierw używałem windowera, ale jest on imo generalnie niewygodny - mapki i inne info to tak, ale tylko w trybie okna gdy widzisz wszytko w tle, bo jak full screen + przełaczanie się między grą a netem na alt+tab, to ssie konkretnie...autentycznie wolałbym te mapki podrukować niż robić coś takiego... Najlepsze rozwiązanie to dwa kompy i ekrany obok siebie, no ale jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, to windower może faktycznie pomóc, choć tak czy tak to rozwiązanie ssie... jak ogólnie ssie alt+tab w każdej grze... No może kiedyś (preNGE) w SWG dość dorzbe to działało bo tam botnig był praktycznie legalny, w uj rzeczy można było robić całkowicie afk korzystając z systemu macr zaimplementowanych w grę (ja miałem skrytpy na 20-40 linijek i chyba nawet większe), jedyne czego się nie dało rozwiązać w samej grze do ladowanie resów do slotów w czasie craftu (do tego były zewnętrzne programy)... Najlepsze rozwiąznie jakei kiedykolwiek spotkałem w mmogach jest w EVE. Gra ma wbudowaną wewnętrzną przeglądarkę www, która wyświetla w grze odpowiednio spreparowane stronki (najporściej mówiąc tekst bez grafy), jest to wręcz genialne rozwiązanie, bo wewnątrz gry możesz przeglądać poradniki, opisy questów, newsy korporacyjne, trasy przelotów itp. Oczywiście gra obsługuje alt+tab, ale praktycznie używa sie go sporadycznie. Gdyby cos takiego wprowadzili w FFXI to by rozwiązało to generalnie większość problemów...
Co do potrzeby windowera to botowania w FFXI - nie jest on potrzebny, sprawdzałem i da się napisać w łatwy sposób praktycznie macro na wszystko oprócz łowienia ryb (z wiadomego powodu). Najprostrze jest kopanie na kurze, tylko trzeba poświęcić trochę czasu na ustalenie tras przejazdów.
Co do samego botowania to będzie ono zawsze i w każdej grze... nic tego ne zmieni chyba...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 19:52 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Seph napisał(a):
Sęk w tym, ze tzw programy "Third party" wcale nie sa nielegalne. Zreszta zobaczcie ile jest trainerow i modow do gier, gdyby to bylo neilegalne to tyle by tego bylo wszedzie?;]

Cut the shit, cheers mate, bye.


Trainery, kody na niesmiertelnosc sa robione dla dzieciakow, ktre nie maja cierpliwosci do ucziciwego przechodzenia gier. Tworcom gier to odpowiada. Maja w dupie czy ktos przechodzi gre uczciwie czy nie uczciwie.

Mowiac szczerze tez mam to w dupie jesli chodzi o gry silngle player, ale jak ktos w shooterze multi odpala niesmiertelnosc to odrazu rozpierdlala cala gre, ale zawsze mozna zmienic sobie hosta. W mmorpg siedzi sie zazyczaj na jednym serwerze i jak ludzie zaczynaja botowac to jest sie bezradnym.
Jak dla ciebie third party soft jest legalny i uczciwy to specjalne chyba nie mamy o czym dyskutowac.


Moim zdaniem trainery i kody w grach single player rowniez niszcza przyjemnosc gry. Jednak to jest tylko moje zdanie, nie zmienia to faktu, iz programy te sa legalne.
Wiesz Opi, tytoń zabija a wcale nie jest nielegalny, dlaczego? Bo przynosi zyski. Boty do gier single player tego nie robia, za to do gier multi... ojoj. Rozejzyj sie po internecie ile jest stron z botami do FFXI czy WoW. Wszedzie membership po 29,99$. To sa ogromne pieniadze, taki Xunleashed np. Zreszta who cares, cheaty w ffxi i tak nie sa tak popularne jak np. w takim diablo, nie sprawia to jakiegos wiekszego problemu aktualnie.
Wedlug mnie i tak najwiekszym problemem sa gil sellerzy kampiacy 24/h, ktorzy odcinaja innym dostep do danych przedmiotow.
Co z tego, ze SE zbanuje 2 tysiave boterow na 18 serwerow gry skoro chinole ciagle kampia Ulliego i nikt nie powalczy z Byakko?
Szczerze mowiac fish boty czy boty do kopania na kurze nie sa wcale przerazajace. Zreszta co ja tam wiem ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 20:46 
Cytuj  
żadne boty nie są przerażające ale najgorsze boty to są takie które nie pozwalają na zebranie się w kupę i pójście ... itd.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 21:22 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
żadne boty nie są przerażające ale najgorsze boty to są takie które nie pozwalają na zebranie się w kupę i pójście ... itd.


hahahahaa prawda


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.