mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 13:50 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
O kur... ! Właśnie sobie wyobraziłem siebie o 6 rano z podkrążonymi oczami, śpiącego na stojąco mielącego kawę w drewnianym ręcznym młynku. Toż to się można pokaleczyć. Rano musi być coś z kofeiną a smak nieważny ;P


hahaha

noo taka sypana przed chwila mielona tez bym jebnal ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 14:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie wiem jak mozna pic te rozpuszczalne pomyje, nie nazwalbym tego kawa. Mocna czarna, bez cukru to prawdziwa kawa. .


Exactly


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 14:53 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
http://allegro.pl/item186511922__kofeina_200_mg_60_kaps_naturalna_moc.html + http://allegro.pl/item184375515_olimp_t ... ogram.html + do tego 30g wegli prostych i mamy piekan pobudke

Natury sie nie przeskoczy co? Hehe, ja pije kawe bo lubie, a nie zeby sie naszprycowac kofeina.
Amatorom zielonej herbaty polecam rosline z Ameryki Pludniowej o nazwie yerba-mate. Odkad znajomy mnie tym poczestowal pije prawie codziennie. Mozna pic zgodnie z tradycja indianska przez slomke mocny napoj ale nie kazdy daje rade, ale wrazenia niezapomniane ;) Natomiast jest dostepna tez w formie torebek jak i normalnie na wage w paczkach.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 15:51 
Cytuj  
z herbat lubie tylko earl grey, w pl faktycznie calkiem chujowe sa rozpuszczalne kawy, zreszta nie tylko rozpuszczalne, swego czasu ciotka z .ca wyslala w paczce 2 rodzaje nescafe rozpuszczalnej + jakas kawe mielona... wychlalem wszystko w ciagu miesiaca, w pl jeszcze nie pilem tak dobrej kawy :) (nie mowie o tych z kawiarni (zreszta u mnie ich niema :( ))

Co do kofeiny - zdrovit ostatnio poprawil sklad activow, aktualnie zawiera:
Tauryne, Kofeine, Magnez, Fruktoze + witaminy i l karnityne ;p calkiem dobry efekt daje, szczegolnie w wiekszych ilosciach, zwykle zapijam tym efedryne ;)

Ogolnie z pobudzaczy, to swego czasu byly produkowane takie tabletki ktore mialy spalac tluszcz, zawieraly mix guarany, efedryny i jeszcze czegos.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 16:09 
Cytuj  
A mi po kawie zawsze chce sie spac i mam w dupie ten wspomagacz ;\
Mimo tego codziennie pije pepsi(coli nie lubie) i nie ma dnia, zeby nie bylo tego w lodowce.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 16:20 
Cytuj  
Ja w sumie nie pije dlatego by sie obudzic ( choc to tez), ale po prostu bo lubie.
I rzeczywiscie dla mnie tez pepsi > cola :D Cola jest chyba slodsza.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 17:54 
Cytuj  
ja tam pijam Latte Macchiato :wink:
a do powera to Nescafe Classic w dużym stężeniu :)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 18:09 
Cytuj  
earl grey jest zajebista, ale tylko sypanka. dostałem 2 lata temu na urodzinki oryginalnego z herbaciarni w puszcze aluminiowej, naprawdę świetna herbata.

co do kawki. pamiętam w tczewie, jak jeździłem do wojska przez stacje pkp, stawałem tam na przesiadkę i coś jadłem + zamawiałem kawkę. Podawali mi w kubku o grubości 0.6cm [ścianka] kawę z wybitą nazwą Lavazza na kubeczku.

Obrazek
Obrazek

Jeżeli ktoś będzie miał kiedykolwiek możliwość wypicia tego espresso, naprawdę ogromnie i z serca polecam, bo kawa jest świetna i wcale nie jest trudno dostępna w Polsce [prawie każda dobra knajpa/kawiarnia ją ma]. Niestety, tak dobra kawa wymaga trochę pracy przy expressie, a tego chyba nie mamy rano po zwaleniu dupy z wyra ;p

P.S
O nazwę musiałem iść do ojca bo też amator kawy bo zapomniałem ;p

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 21:56 
Cytuj  
Swego czasu pijalem nalogowo Davidoff - cena podobna do lavazzy, ale ma lekko kwaskowato-slodkawy posmak, co mi sie spodobalo, ostatnio z braku laku kupilem tania (8zl za paczke) zielona kawe i okazalo sie ze jest calkiem calkiem (Jacobs Kronung chyba).
Ekspres przelewowy z papierowym filtrem > cisnieniowy (pilem sporo z profesjonalnego ekspresu w starej robocie i mam porownanie;-)


Rozpuszczalnym shitom mowimy stanowcze nie.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 22:48 
Cytuj  
Gevalia ftw ;)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 23:01 
Cytuj  
jacy znawcy, ja tam wymagam od kawy, a raczej wymagalem zeby nie zasnac w pracy. Smak mial trzeciorzędne znaczenie.
gorace kakao o smaku bananow > kawa :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 23:08 
Cytuj  
Gdybym miał rozpatrywac kawe tylko w kategoriach kopa to bym sie raczej szprycował Red Bullami / Burnami itd.

Kawa to kawa i smaczna być musi.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 23:10 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Gdybym miał rozpatrywac kawe tylko w kategoriach kopa to bym sie raczej szprycował Red Bullami / Burnami itd.


no co, kawa taniej wychodzi


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 23:23 
Cytuj  
ja pije kawe tylko w sesji, mocna czarna + pelno cukru + moze jakis red bull z biedrony, stawia na nogi ;) zawsze mozecie sie szprycowac efedryną :P by chodzic jak w zegarku ;)
btw. spotkalem sie z opinia, ze herbata jest mocniejsza, tylko ma wolniejsze dzialanie, lecz glowy nie dam uciac.


_________________
.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 07:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
btw. spotkalem sie z opinia, ze herbata jest mocniejsza, tylko ma wolniejsze dzialanie, lecz glowy nie dam uciac.


Herbata zawiera wiecej kofeiny w przeliczeniu na 100g, jednak porownaj sobie ile potrzeba hebratki a ile kawy do zrobienia kubka smacznego napoju...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 09:12 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Gevalia ftw ;)

Kiedys probowalem. Nic specjalnego (nie lepsze niz Lavazza), a trzeba po to jechac do IKEA. ;(


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 09:51 
Cytuj  
Jedna z lepszych jakie do tej pory pilem to kawa Tchibo Espresso (chociaz inne dostepne tam tez sa zajebiste) kupiona na Nowym Swiecie na wage. Oczywiscie niemielona. IMHO lepsza nawet niz Lavazza. Polecam Warszawiakom


pozdrawiam

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:41 
Cytuj  
Herbata duzo lepsza od kawy. A po herbacia kakao.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 10:55 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Herbata duzo lepsza od kawy. A po herbacia kakao.

Zgadzam sie :) Genmaicha ftw!


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 15:07 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Swego czasu pijalem nalogowo Davidoff [...]

To takie droższe Tchibo - złe nie jest ale z Lavazzą nie wygra, imho.

Jak dla mnie to kawa z expressu ciśnieniowego i tylko czarna.
Rozpuszczalnego badziewia i kawy z exp. przelewowych unikam jak polityki ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.