mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 09:38 
Cytuj  
12 osób ? Ja naliczyłem 3 a ty jak zawsze niedoinformowany jesteś. W sumie i tak, kto nie gra lub nie grał w dfo nie jest w stanie zrozumiec co znaczy cheat w tej grze z full lootem. Dopiero, gdy masz odpowiednie narzędzia jesteś w stanie ocenić skale zjawiska. Nie dośc, że devsi nie zwracali uwagi na cheaty, umożliwiali używanie całej gamy tych cheatów ( ponoszą za to całkowitą odpowiedzialność), to jeszcze zdażały się przypadki, iz osoby zbyt często zgłaszające cheaterów same dostawały bana. Ileż namęczyliśmy sie z Furanku moora, dzieckiem wychodzącym spod ziemi na nasze plecy i biegającym legalnie na full speedzie. Nie dawały nic filmiki, nie dawały nic raporty. Ot takie było podejście firmy na samym początku. Nie wiem jak jest teraz, pewnie zjawisko wystepuje w mniejszym stopniu bo gra umiera ale dla większości cała polegała tylko na " macrowaniu, autolocie i cheatach". Ludzie do tej gry poprostu nie dorośli, co zreszta widac na przykładzie zarriego. Nie zostałem zmuszony do odejścia i nie była to gildia Royal Legion tylko RL&WC. Sam odeszłem bo i tak kończyła mi się subskrypcja i nie miałem zamiaru jej już przedłużać.

Yavandir - wydaje mi się, że pomyliłeś fora. Takie świeże kąski tu zjada się na śniadanie.
Cytuj:
co najwyżej może dostałem od twojego orka po łbie w WARze
Najwyraźniej za sałbo w ten łeb biłem.


_________________
OrleOko czuwa...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 09:40 
Cytuj  
A bana w dfo dostali?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 10:25 
Cytuj  
Orleoczko przeprasza Royal Legion za to co zrobil (film z tajnej narady oficerow Royal Legionu)

http://www.youtube.com/watch?v=6dX2RqBSfDg

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 11:01 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Sama prawda niestety.

Draco tez, oj tez, Aeiva



Magu, zeby nie bylo niejasnowsci, to byla odpowiedz odnosnie Twojego zdziwienia nt Draco :D
A skad Cie Zarri tam wytrzasnal, to ja nie wiem :lol:

Potwierdzam za to, ze Madox i Painkiller byli czysci. Glowy nie dam, bo to net, ale spoko chlopaki sa :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 11:23 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
MagPS napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Sama prawda niestety.

Draco tez, oj tez, Aeiva



Magu, zeby nie bylo niejasnowsci, to byla odpowiedz odnosnie Twojego zdziwienia nt Draco :D
A skad Cie Zarri tam wytrzasnal, to ja nie wiem :lol:

Potwierdzam za to, ze Madox i Painkiller byli czysci. Glowy nie dam, bo to net, ale spoko chlopaki sa :)


Rzeznik, no przeciez sam wymieniles Aeive w swoim poscie.:P

A tak btw,to zdaje sie ze Royal Legion ma juz bana na forum aiononline.com.pl i kazdy ich post rekrutacyjny jest tam kasowany przez adminow.

Smiesznie eagleeyesa broni Plutonka i inni memberzy RLa :^) Na szczescie community Aiona juz wydalo wyrok na Royal Legion, tak jak i community innych gier mmo w Polsce.

http://aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=1539


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 12:35 przez Zarri, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 11:46 
Cytuj  
... nie jest w stanie zrozumiec co to cheat w grze z full loot...

prosze cie eagle skoncz juz sie pograzac.
bo coraz bardziej cie ponosi.

"sam odeszlem"... bez komentarza.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 12:55 
Cytuj  
Oj Zarri... naprawde jestem Twoja fanka i prosze, nie zmieniaj tego :) Nie jestem i nigdy nie bylam w zaden sposob zwiazana z RL, po prostu, tak jak napisalam, nie lubie takich nagonek.
BTW: serio planujesz grac w Aiona? :D


_________________
http://karolinacianciara.pl/


Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 12:56 
Cytuj  
Eagle ja nie chce nikogo zjadać nie chceu wdawać się z tobą w jakąkolwiek dyskusję bo to nie ma sensu. Po prostu pośledzę sobie ten wątek i przekażę info dalej o zachowaniu członków RL. Nie wnikam kto, jak, w jakiej grze, po prostu z tego co czytam wnioskuję że przynajmniej część RL używało hackow i tyle. Jak dla mnie to wystarczy. Oczywiście rozbawiłeś mnie wczoraj przed snem banująć mi konto na waszym forum (nawet nie miałem zamiaru nic u was pisać po prostu mi to wisi).


A co do reszty: nie, nie jestem żadnym altem, jestem członkiem (jak już napisałem wyżej) IX kohorty, z ciekawości wszedłem na ten temat bo na naszym forum pojawił się link do tego wątku (co eagiel na forum IX kohorty też skasujesz posta i zbanujesz nam wszystkim konta ?:P)

Pozdrawiam serdecznie.


_________________
Nie ma tego złego co by na gorsze nie wyszło

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 13:00 
Cytuj  
W koncu to jest tylko gra - sam tak twierdzisz - a ruszylo Cie to tak bardzo

I dlatego oszukiwanie i psucie w ten sposob zabawy grajacym fair jest okej? eagleeyes to fajny, wyluzowany kolezka, bo podchodzi do tego calego grania z dystansem, a do tego niezly z niego prowokator, he he! No a ten Zarri i cala reszta oburzonego jego postepowaniem motlochu to niezle gupki, bo sie daja prowokowac i robia z igly widly, c'nie? Splyn razem ze swoim gmem.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 13:14 
Cytuj  
Bardzo mnie to cieszy, iz nie jestes altem:).

konrador a odnosnie czego to piszesz? Zakladam, iz mojego postu - a nie zauwazyles ze kierowalem to do mojego ulubienca?:) Zarri to przeciez wyluzowany prowokator, ktorego bawia odpowiedzi "gupkow" na jego akcje. Odnosnie tego gma to nie wiem o co ci chodzi. Sprobuj to moze napisac normalnie bez stylizowanie na emo kidsa.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 13:30 
Cytuj  
Zacznij nosic jakies czapki, albo siedz w cieniu, bo sie chyba przegrzewasz.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:04 
Cytuj  
Takie madrosci zaczyna sie wypisywac po pierwszej zlotej gwiazdce czy drugiej? Bo nie wiem jak dlugo musze postowac aby zrownac sie z poziomami tych wypowiedzi :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:15 
Cytuj  
Nigdy tego nie osiągniesz, więc nie masz się nawet co starać, kek.


Kon uber alles!


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:24 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Rzeznik, no przeciez sam wymieniles Aeive w swoim poscie.:P


to potwarz wymieniać mnie obok takich oszustów, debili i hipokrytów jak orleoczko, żądam przeprosin i 100 tysięcy zadośćuczynienia i drugie tyle dla ofiar powodzi w Sudanie

Nokiu$ napisał(a):
Nigdy tego nie osiągniesz, więc nie masz się nawet co starać, kek.


Można tutaj dostać cepem po głowie, więc lepiej trzysta trzydzieste trzecie wcielenie buddy wracają do swoich modłów i walki o wyzwolenie tybetu

PS. I nie, nikt nie zacznie traktować cię poważnie tylko dlatego, że zacząłeś mówić 'kurwa' i 'chuj'


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 14:31 przez MagPS, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:27 
Cytuj  
E tam, przerzuciłem się na bardziej konstruktywne teksty. Wiesz, gdyby gówno chodziło w butach, to byłbyś kupą przyklejoną do jego podeszwy Magpsie, taki jesteś malutki hiehie.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:29 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
E tam, przerzuciłem się na bardziej konstruktywne teksty.


Nokiu$ napisał(a):
Wiesz, gdyby gówno chodziło w butach, to byłbyś kupą przyklejoną do jego podeszwy Magpsie, taki jesteś malutki hiehie.


Absurd.

MagPS napisał(a):
PS. I nie, nikt nie zacznie traktować cię poważnie tylko dlatego, że zacząłeś mówić 'kurwa' i 'chuj'


A ja myślałem, że coś znaczę na tym forum. Zjebałeś mi dzieciństwo.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:34 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Rzeznik, no przeciez sam wymieniles Aeive w swoim poscie.:P


Zarri, wymienilem jego xywke, bo mu odpowiadalem. Nie dowierzal, ze Draco w uja przycinal, to mu potwierdzilem, ze Draco tez.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:36 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Nie jestem i nigdy nie bylam w zaden sposob zwiazana z RL, po prostu, tak jak napisalam, nie lubie takich nagonek.
BTW: serio planujesz grac w Aiona? :D


Plutonka, zawiodlem sie na tobie. Skoro nie lubisz nagonek na oszustow to znaczy ze jestes obojetna lub akceptujesz to. Jedno i drugie mi sie nie podoba. Zamiatanie drazliwych spraw "pod dywan" to oznaka degradacji moralnej danej gildii. W tym przypadku Royal Legionu, ktory jako gildia pokazuje ze zatracila wszelkie zasady moralne i jest niezdolna do samo kontroli czy oczyszczenia swoich szeregow z osob szkodzacych wizerunkowi tej gildii. Kazda wypowiedz kogokolwiek z RL, ktora stara sie usprawiedliwiac nikczemne postepowanie jej szefa Eagleeyesa tylko pograza ta gildie jeszcze bardziej w otchlani.

Kto raz oszukal, nie bedzie mial zadnych oporow by oszukiwac nastepny raz. Tym bardziej ze nie wyrazil z tego powodu zadnej skruchy a wrecz jest dumny z tego ze oszukiwal innych graczy.

Jak wiec widzisz Plutonko, nie masz zadnych argumentow by bronic Royal Legionu. Ryba psuje sie od glowy. Royal Legion smierdzi zgnilizna juz i jedyne co mogloby ich uratowac to wywalic z gildii wszystkich oficerow lacznie z eagleeyesem. Niestety to by oznaczalo koniec tej gildii. W sumie to i tak juz w tej chwili Royal Legion jako gildia jest skonczona i pod dowodztwem Eaglea nie odzyska nigdy zaufania.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:53 
Cytuj  
Jestem ciekawy jak na to wszystko patrzy roball

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 15:06 
Cytuj  
Oj, Zarri (BTW - tej Twojej sygnaturki jeszcze nie chwalilam - czadowa), masz duzo racji w tym co piszesz, o psuciu sie od glowy, o zdolnosci do oczyszczania swoich szeregow itd. Musze przyznac, ze to chyba pierwszy Twoj post, ktory czytam, gdzie chciales przekazac cos wiecej niz tylko pusty flame :) I tylko mnie to cieszy.

Gdy mowie, ze nie lubie nagonek, nie twierdze, ze akceptuje czitowanie, albo uwazam, ze jest to cos, co mozna zamiesc pod dywan. Tak naprawde wiekszosc 'starych' gildii ma problemy z 'oczyszczaniem szeregow' i to pod wieloma, wieloma wzgledami. To są wszystko historie stare niz swiat i moim zdaniem zadna z nich nie daje prawa do grupowego szkalowania calej grupy osob.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.