mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 14:21 
Cytuj  
Wolność to masz jak nie mieszkasz w 0.0 tylko w low ;p.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 15:49 
Cytuj  
Panowie, jak to jest, jak latam tackerem wokol duzego shipa (np bs) to powinienem orbitowac jak najblizej jego, czy latac na swojej "optymalnej"?
Zakladam ze bs nie ma smartbomby.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 15:59 
Cytuj  
Mnie uczono, że na maksymalnej odległości żeby móc nałożyć punkt minus...hmm...chyba 1km dla bezpieczeństwa żeby go nie stracić (zmiana kursu, prędkości etc.)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 16:05 
Cytuj  
No ale duze dziala chyba bardzo ciezko lapia cel ktory blisko lata.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 16:36 
Cytuj  
Cytuj:
No ale duze dziala chyba bardzo ciezko lapia cel ktory blisko lata.


http://dl.eve-files.com/media/0910/eve-tracking101.swf

Jak jesteś tacklerem to jesteś tacklerem. Czyli trzymasz ofiarę aż kawaleria doleci. Sprawa wszelkiego dmgu ,optimala wyrzutni/twoich działek jest na ogół drugorzędna.Chyba że to jakiś mały gang cep + 2 afki i każdy dmg jest na wagę złota. Generalnie jednak jak sobie pomyśle na przestrzeni 1,5 roku to tackler raczej przeważnie zajmował się tacklowaniem jednego gościa i braniem na klatę paru innych + stado dron ,które go goniły.Przylatywała kawalerie -przejmowanie punktu i koleś się na ogół zawijał.

Techniki latania są różne,zależy od cepa i umiejętności/upodobań pilota.
Czyli zarówno close jak i range ,a znam paru takich którzy latają dual napędem.
Generalnie miej na uwadze ,że uzbrojenie na bsie nie kończy się na działkach i smartbombie. Weby,scrambl i neuty też się mogą trafić.

Weź paru kumpli z korpa i się zwyczajnie dueluj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 16:46 
Cytuj  
Jak bije sie z kims z gangu to moge go pufnac ? czy jest jakis bezpiecznik ?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 16:56 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Jak bije sie z kims z gangu to moge go pufnac ? czy jest jakis bezpiecznik ?


możesz, nie ma


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 16:56 
Cytuj  
Możesz puffnąć.

Jest tylko ograniczenie związane z security stataus w low&high i concordem high -żeby tam komfortowo trenować musisz być w tej samej flocie i korpie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 18:03 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Wolność to masz jak nie mieszkasz w 0.0 tylko w low ;p.
low jest jak sama nazwa wskazuje low 8)

kampienie gejtów musi być strasznie nudne
chyba ze kogoś pasjonuje noob na misji albo głupek na autopilocie :D
szczerze bez flame co Wy tam robicie w LowSecu ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 18:30 
Cytuj  
Ze statystyk wynika że to low sec napędza najbardziej produkcje i ekonomie, więc musi się tam chyba coś dziać ?
0.0 oferuje wszystko co najlepsze ale jest przewidywalne i na dłuższy czas nudne, to większa carebernia od hisec, 90% ludzi to farma isk/plex.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 18:33 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ze statystyk wynika że to low sec napędza najbardziej produkcje i ekonomie, więc musi się tam chyba coś dziać ?
0.0 oferuje wszystko co najlepsze ale jest przewidywalne i na dłuższy czas nudne, to większa carebernia od hisec, 90% ludzi to farma isk/plex.
pewnie tak, pytam co fajnego robią tam piraci.
imo nie wierze że ls napedza gospodarke bo imo tam sie nie robi zadnej produkcji, wszystko robi sie w 0.0 (ore, szipy, moduły) nie twierdze ze ls sie nie da ale mysle ze to bardzo niski procent
to w 0.0 sa skałki, moony, posy, tytany
nie znam sie na tym jakoś super ale szczerze watpie w ls jako motor ekonomii - np nie ma żadnych bitew w ls nie ma strat wiec nie ma mega zakupów bo nie ma o co sie tam bić ... poza łupieniem "przechodniów"

co się robi w 0.0 to wiem http://www.bu-fu.org/kb/

chyba że wolność w ls oznacza zero zobowiązań bo zero zagrożenia, ale czy to nie jest właśnie nuda
nie bardzo rozumiem co masz na mysli przewidywalne w 0.0 - gram 2 lata i juz 2 razy domek zmieniałem BOB -> ATLAS -> no alliance
za każdym razem była maksymalna rozpierducha

chyba że ktoś siedzi w jakimś kurwidołku 50j od czegokolwiek i dokuje jak zobaczy neuta na lokalu - tak to musi być nudne

farma isk plex ? oceń KB i spróbuj policzyć ile sie wydaje na szipy. sa tacy co zarabiają na lajcie miliard dziennie na misjach, nie pytaj jak nie powiem 8)


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 21:15 
Cytuj  
yhm desh ile ty przezimowałeś w eve ?ostatni rok?
Generalnie kolego trochę mnie zaskoczyłeś , bo nie masz zielonego pojęcia o low secu i generalnie gadasz jakieś powtórzone rzeczy przez nie wiadomo kogo ,że szkoda trochę gadać.
No i o 0.0 też się trochę dziwnie wypowiadasz. Jakbyś kompletnie nie znał realiów .

Powiem ci tak low sec na chwilą oferuje raczej wszystko to co 0.0 za wyjątkiem big blobów i lagfestów ,bitek super kapsów (które w 0.0 i tak nie mają miejsca) dla twojej informacji bitwy super kapsów w 0.0 wyglądają obecnie tak ,że jedna strona wrzuca swoje na grid i jeżeli druga strona wrzuca podobną ilość lub więcej to się robi logoffy, bo istnieje ryzyko wtopy. )
Generalnie i tak wszyscy raczej latają w blobach bcków i bsów. Smyrając się z sasiądami na granicach swoich kurwidołków .
Ruski zeszłego lata jako pierwsze w końcu krzyknęły" sprawdzam karty" i dali do walki wszystkie super kapse z taśmowej produkcji i was zmielili w parę dni. Nawet w zasadzie nie podjęliście walki . Następnie rosyjski walec ruszył dalej i wszyscy po kolei dostawali po dupie,dając dupy. Skończyły się wakacje i się zatrzymali. Nawet w obronie swoich stacji i posów nikt ani myślał rzucać do boju swojego ukochanego super kapsla za 4 tys usd.
Tytanów i super lotnisk są teraz setki i codziennie schodzą nowe z linii produkcyjnych ,a zestrzelonych jest raptem kilkanaście - większość złapanych na farmie isków.
Więc proszę cię nie używaj tytanów czy innych super kapsów jako argumentu pro 0.0 i final ,właściwego kontentu eve online.

Korpów core pirackich w eve online zostało raczej niewiele:

1.Veto.
2.Tuskers
3.The Bastards

A po polskiej scenie
1.Voodoo.

*było bsi ,które z piratyką tak średnio miało wspólnego ,bo kampili cały czas bramy po paru browarach.

Czym się zajmują core pirackie korpy? Powiedzmy ,że jesteśmy grupa roleplayerowych zapaleńców i tyle. Więcej mi się nie chce produkować.Bo i tak masz to w dupie ;p. Z kampieniem bram i szukaniem ludzi na autopilocie to za wiele nie ma wspólnego.

Oprócz tego masz dziesiątki pseudo pirackich czyli pvperzy z trupią czachą z 3 paskowym dresem.W większości z staniem na bramach mają mało wspólnego.Raczej uprawiają w większości roamy,jest może parę ekip ,które zamykają się w obrębie swojego lokalnego podwórka wzorem bsi i patrolują 5 systemów na krzyż ,ale to raczej nisza.

Nawiasem mówiąc ekip kampiących 24/h gate jest bardzo mało.Sam mam odnotowane 4 .We wszystkich regionach.

Tak się składa ,że przez ostatni rok mieszkałem z korpem w c3 z statykiem do low seca dzięki czemu codziennie zwiedzałem przez ten czas inny region z ekipą więc jestem na bieżąco.Oprócz tego podróżowałem sporo po łańcuchach wh między innymi do kurwidołków w 0.0 omijając intele etc. No ale wracając do meritum bo się kurde rozpisałem ,a szkoda mi więcej czasu więc.Krótko.

Obecnie low sec dzieli się chujowe południe i ciekawe północne regiony.

Na północy masz sporo roamujących ekip 6-14 shipa. Do tego dochodzą gangi milicyjne 10-20 , 40+ osób + samotni freelancerzy ,misjonarze etc.

Bitek i skirmishy jest tak naprawdę w chuj ,a w szczególności w zagłębiu milicyjnym ammar/matar przy ammake. Codziennie spadają tam setki shipów , są bitki 50 na 50 gdzie ludzie wrzucają nawet kapsle na ogień co w 0.0 jest nie do pomyślenia.

Jak to nie ma o co się bić? No nie mów mi ,że wy teraz w tym Curse macie jakiś cel tych działań?O co się bijecie?

Zresztą wiesz cel pizgania już mnie trochę śmieszy po tym jak się okazało ,że ostatnie parę wojenek w 0.0 było po to ,żeby przesunąć granice konfliktu od kurwidołków gdzie latają stada raven botów pompujących kasę.

Każdemu normalnemu pvperowi chodzi przecież tylko wyłącznie o adrenalinę.

Cytuj:
ls napedza gospodarke bo imo tam sie nie robi zadnej produkcji, wszystko robi sie w 0.0 (ore, szipy, moduły)

ls nie , ale obecnie produkcja tak na prawdę w dużej mierze nie znajduje się już kolego w 0.0 a w wormholach klasy c1 i c2 z statykami do high seca. Gdzie masz najebane w takim systemie 20+ szpil produkcyjnych.
Gdzie można produkować na takich samych prawach jak w 0.0 .

Cytuj:
farma isk plex ? oceń KB i spróbuj policzyć ile sie wydaje na szipy. sa tacy co zarabiają na lajcie miliard dziennie na misjach, nie pytaj jak nie powiem

No może i tak .Na ogół są to ludzie którzy mają pimped raciarki i odpalonych parę kont i pewnie wyciągają nawet więcej hajsu w parę h na jakimś plexie 10/10 jak im się poszczęści.

W low po stronie milicji są jakieś misje i z tego co gadałem z ludźmi są proste i kompletnie wystarczają niby na statki ,ale jaki jest przelicznik isk/h to ci nie powiem.

Tu może też cie zaskoczę, ale jeżeli komuś mocno zależy na iskach to się zapisuje do korpa farmiącego wh class c5 i c6. Tam leci taka kasa ,że w 0.0 możesz pomarzyć o takich kwotach .Chyba ,że odpalasz 10 botów w trybie mapy jak jesteś w robocie .

Cytuj:
wolność w ls oznacza zero zobowiązań bo zero zagrożenia, ale czy to nie jest właśnie nuda


Wolność w low secu oznacza raczej brak cta,brak zjebanego intela który raportuje cię innym daleko do przodu,brak baniek i kamp które zarzynają cię jak dziwkę w czymkolwiek jesteś ,stacje na każdym kroku -musisz spadać dokujesz i log off,brak baitujących titan bridów etc. ( no w tym curse też macie trochę stacji). Miejsce dla małych i dużych ekip ,roleplayerów , freelancerów . + blisko trade huby z których sam możesz sobie szybko i sprawnie przewieść co chcesz covert indykiem, a będąc w milicji z dodatnim security status możesz sobie latać do high po zakupy.


Tyle ,generalnie od dwóch tygodniu już nie gram ,bo nie mam czasu. Wprowadzili niby to całe incursion i zgaduje ,że teraz pewnie dodatkowo codziennie będzie jakiś system w low gdzie będą się zlatywać setkami piloci z 0.0. pizgać o nowego mothershipa.


Ostatnio edytowano 24 sty 2011, 21:30 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 21:30 
Cytuj  
Cytuj:
Jak to nie ma o co się bić? No nie mów mi ,że wy teraz w tym Curse macie jakiś cel tych działań?O co się bijecie?


strasznie się rozpisałeś :P bardzo wyraźnie napisałem ze na ekonomii eve nie znam się i wszystko co pisze to moje zdanie, właściwie przypuszczenia.
ogólnie nie jestem starym graczem eve

powiem tak, owszem rok nie grałem bo mam 8 miesięczne bliźnięta ot właśnie odpaliłem konta kilka dni temu i się staram nadążyć niańcząc dzieci po prawie rocznej przerwie.

my w Curse ? to proste BUFU to PvP corp wiec BUFU morduje dla zasady i to dość skutecznie. cel jest zawsze jeden najebać jak najwięcej killi.

BUFU przyleciało i za chwile wszyscy odlecieli (opór był kilkudniowy i na lokalu same plusy) z NPCowych stacji nie jesteśmy w żadnym alliansie wiec robimy co chcemy czyli codzienne napierdalamy killboarda.
nie ma CTA poza korpowym które sie właściwie nie zdarza bo i tak codziennie jest roam.

niestety mówię MY na wyrost bo praktycznie afkuje :har: nie mogę polatać i nie farmie. staram się co mogę pomóc pomiędzy pracami domowymi.

solo pvp w eve to moje marzenie na dziś w solo posysam ale sie ucze

Przepraszam jeżeli Cie uraziłem zawsze miałem zdanie że low to low i tyle za bezpiecznie tam dla mnie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 21:55 
Cytuj  
Na szybko - co czytać dla totalnego nooba?
Nie mam pojęcia o EVE, a chciałbym spróbować.
Interfejs wygląda na skomplikowany, ale w sumie taki nie jest. I ma kilka świetnych rozwiązań (jak chociażby głupi player mp3, z notabene niesamowitą ścieżką dźwiękową).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 22:01 
Cytuj  
1. Skonfigurować sobie oczy na statku -czyli overwiew i brackety:

http://www.youtube.com/watch?v=J9n70FF0DQA

1.1 . Koniecznie zrobić tutorial
Przy skanowaniu probami obejrzeć filmik na youtube 5 probe scanning ( będziesz mógł skanować tylko 4 więc po prostu bez centralnej ).

lub poratować się moim amatorskim filmikiem ,który stworzyłem jak nic nie było na youtubie jak zmienili skanowanie.

http://rapidshare.com/#!download|925l34|440119282|skanowanie_sygnatur7.wmv|52053

2.obejrzeć pozostałe filmiki unseen academy z youtube w tym obsługa skanera kierunkowego.

3. Porobić parę misji , polatać pokęcić się.
4.W razie pytań wejśc na kanał centrala noobs.
5.Kategorycznie omijać kanał Polish , który jest siedliskiem zwyczajnych trolli i spamerów.
6. Nie dać się omamić rekruterą i wciągnąć nie wiadomo gdzie.
7.Jak nie masz kompletnie pomysłu zapisz się do Unseen academy posiedź parę tygodni spróbuj się zorientować z kontentem i możliwościami etc i wtedy podejmij decyzje gdzie ruszyć dalej ,ale tam lobbystów też jest sporo i mogą ci wyprać mózg ;p.

8.Ściągnąć program eft
9.Ściągnąć eve moon do planowania skillowania.
10.Jak nie wiesz jak zafitować statek wchodzić w evemoon robisz obojętnie jaki plan wybierasz ships wpisujesz nazwe statku i po wybraniu shipa masz jego opis i taki link battleclinic coś tam.klikasz na to i ci wyskakują gotowe standardowe fity.


Ostatnio edytowano 24 sty 2011, 22:20 przez White Trox, łącznie edytowano 6 razy
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 22:11 
Cytuj  
Strasznie się desh utożsamiasz ze swoim korpem hehe.

No ale to wina ccp w zasadzie. Stworzyli symulacje kosmosu realistyczną do bólu i jako ludzie utożsamiamy się z ludźmi i korporacją i odczuwamy prawdziwe emocje etc..

Cytuj:
niestety mówię MY na wyrost bo praktycznie afkuje nie mogę polatać i nie farmie. staram się co mogę pomóc pomiędzy pracami domowymi.

solo pvp w eve to moje marzenie na dziś w solo posysam ale sie ucze


Wiesz jak masz mało czasu jak mówisz to ja bym ci coś poradził.
Załóż sobie jakiegoś nowego alta wyskilluj w dwa tygodnie bcka czy cruza i zapisz się nim do któregoś z korpów po stronie milicji ammarskiej i zobacz sobie jak tam jest na prawdę w tym low secu pod względem killi ,skirmishu ,bitek i funu .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 22:20 
Cytuj  
Dla mnie zawsze 0.0 było bezpiecznym careberskim zakątkiem, nawet jak śmigały roamy minusów pod nosem to generalnie nic to nie zmienia.
Na dobre pvp trzeba się było zawsze wynieść na obrzeza lub w okolice lowsec bo wyciąganie i szukanie kogoś z minusem w 0.0 to wiele godzin czasami.
Jak się przyglądniesz na ilość straconych statków to lowsec i obrzeza maja najwięcej, 0.0 to jedna wielka farma, produkcja, oczywiście walki flot i potężne akcje to tylko 0.0, jednak ten kto nie poznał tego co się dzieje w lowsec nie poznał eve całego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 22:26 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Strasznie się desh utożsamiasz ze swoim korpem
bo ja wielu z nich bardzo lubie w realu. bez BUFU nie grałbym w eve chyba :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 22:52 
Cytuj  
Czyli jednak jesteś standardowym niewolnikiem przyssanym do korpa.

Nie no spoko .Generalnie to trochę mi cię trochę żal ,bo wydajesz kasiorę żeby pogadać ludziskami na chacie siedząc na stacji . :har:

Zamiast lognąć się chwycić shipa wylecieć po napierdalać się 10 minut i zadokować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 23:49 
Cytuj  
bez przesady

trochę latam z nimi, trochę sam, a niedługo znowu razem napijemy się wódki
poza tym mam pięknego syna i córkę

nie żałuj mnie :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.