mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:40 
 
Mam problem z knight online gdy go probuje uruchomic pisze że Za mało pamięci wirtualnej Mój komputer: 512 ram 2600 procesor karta ge force fx5700 i co moze byc nie tak :/!?


_________________
xD

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:09 
 
Service Pack 2.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 35
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:31 
 
Nagrac czy skasowac?


_________________
xD

*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 17:10 
 
funkcja DEP o której pisali na stronie KO faktycznie jest przyczyną niedziałania KO w nowszych wersjach, ale także wielu innych programów, które nie są zgodne z założeniami funkcjonowania DEP i się zawieszają. jeżeli mamy firewall i dobry antywirus a wkurza nas ta funkcja bo nie działa dobrze - możemy zrobić małą fajną rzecz - która kończy koszmar z zawieszaniem się - mianowicie wyłączyć DEP - tak że nie bedzie obecna w systemie. łatwo to zrobić tylko spapranie jest dość ryzykowne - więc KAżDY ROBI TO SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ - ale działa na 100% - po prostu uważnie. musimy edytować odpowiednio plik "boot.ini" i po kłopocie - zaraz napisze jak to zrobić.

normalnie w xp sp2 - "boot.ini" wygląda tak:

Cytuj:

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk (0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition (1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /NoExecute=OptIn


musimy zmienić ostatni wpis w tym pliku:
z

Cytuj:

NoExecute=OptIn


na

Cytuj:

NoExecute=AlwaysOff


nic więcej nie robimy nie zmieniamy odstępów ani innych rzeczy ...
a jak znaleść plik?
otórz trzeba zrobić tak:
Mój Komputer\Właściwości\Zaawansowane
dalej Uruchamianie i Odzyskiwanie i klikamy na Ustawienia
następnie Edytuj - i wtedy wyswietla nam się plik gotowy do edycji, zmieniamy to napisałem wyżej i dajemy restart.
po ponownym uruchomieniu nie ma już denerwującej aplikacji, ale zrezygnowaliśmy z programu, który szlachetnie miał nas chronić przed wykonywaniem plików w buforach ... hmmm . .. i tak to nic nie daje ... i takie skomplikowane ...
powodzenia - sprawdzałem to na 3 kompach i działa cacy


Material zaczerpniety z forum gry Knight Online http://knightonline.kom.pl

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 17:16 
 
$#%!!!!~~ szukaj!~

Ogolna dyskusja:
viewtopic.php?t=8557
Problemy z KO:
viewtopic.php?t=11198
Powtarzajacy sie problem z zalozeniem konta do KO:
viewtopic.php?p=183540
Linki zwiazane z gra:
http://www.knightonlineworld.com
http://www.knight-online.com.my

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.